Трофімова: Вас обманюють Булатецький і Гресь!

Трофімова: Вас обманюють Булатецький і Гресь!Представники об’єднаної опозиції надзвичайно часто кричать про майбутнє фальшування виборів, підкуп виборців, тиск на них, погрози життю, звинувачуючи у цьому владу. Проте, виявляється, окремі з них так жорстко борються за депутатський мандат, що не гребують нічим. Готові навіть продавати компромат на своїх же одно партійців та фальсифікувати заяви однопартійців задля того, щоб облити брудом – увага(!) – колишніх соратників. Воістину найяскравіше втілення життєвої філософії «любих друзів». Бо, більше того, вони вважають, що своїми махінаціями можуть увести в оману виборців, виливаючи їм на голови відверту брехню.
Так, відверто неправдивим повідомленням є надрукована в останньому номері газети «Нова Молодь Черкащини» заява керівника фракції «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Черкаській обласній раді Володимира Греся щодо кандидата у депутати по одномандатному виборчому округу №194 Світлани Трофімової. Передовсім тому, що, як виявилося, сам Гресь до заяви …не має жодного стосунку. Він це підтвердив у телефонній розмові. Буквально він сказав таке: «Я не в курсі. Мабуть, Булатецький щось чудить, проявляє свою ініціативу». І це не викликало здивування.
Власне, це тільки припущення. Але подумаймо – навіщо ця заява самому Володимиру Гресю? Усі журналісти і депутати знають Греся як надзвичайно мирну, спокійну і неконфліктну людину. На Володимира Анатолійовича зовсім не схоже. Та зрозуміло, що сам Гресь у суд не піде – бо ну сором же, своїх отак виставляти на посміх.
Окрім того, з якого дива Гресю робити таку заяву, якщо він сам балотується у виборчому окрузі №195? Отже, це вигідно тільки тому, хто сам балотується у окрузі №194! Тобто, Миколі Булатецькому. До речі – ще одразу питання до редакції газети – дорога редакціє, а чому, якщо Гресь є кандидатом у депутати, нехай і по виборчому округу №195, а не №194 – чому його заява не маркована як політична реклама? Це є пряме порушення закону.І ще один такий момент – на сайті обласної ради досі знаходиться повний список депутатів фракції «ВО «Батьківщина» у облраді, де зазначено, що Гресь є головою фракції, а Світлана Трофімова – заступником голови фракції.
А у надрах апарату облради зберігається документ – протокол спільного засідання фракцій «ВО «Батьківщина» Черкаської міської та обласної рад від 9 грудня 2011 року із підписом Греся, який доводить, що на цьому засіданні Трофімову було обрано заступником голови фракції.
Так, об’єднана опозиція заявляла, що виключила за рішення балотуватися самостійно депутатів Світлану Трофімову, Віталія Поляха та Павла Філіпенка. Але жодного документу, який би підтверджував це виключення, заявники надати не можуть. Більше того, чомусь таку заяву озвучила Наталя Старікова, яка представляє «Фронт змін», а не «Батьківщину». До речі, вже вдаючись у бюрократичні деталі – рішень має бути два, якщо вже на те пішло – про зняття з посади заступника голови фракції та про виключення із фракції. Жодне з цих рішень не запротокольоване, а отже існують тільки у вигляді усних заяв і повідомлень у пресі, не підтверджених документально.
А у ході виборчої кампанії депутати облради утворили міжфракційне об’єднання об’єднаної опозиції, куди увійшли 19 депутатів, за винятком покараних своїми ж однопартійцями. Заяву про утворення міжфракційного об’єднання зачитав голова обласної ради Валерій Черняк на останньому засіданні сесії облради. Проте він не сказав ані слова про виключення депутатів із фракції «Батьківщина». А отже, немає такого документу. Бо голова облради зачитує тільки ті документи, які йому попередньо підготували. І тут виникає парадокс – за документами, існує і фракція ВО «Батьківщини» і міжфракційне об’єднання ОО та «Фронту змін». І в одній нібито виключені депутати-самовисуванці є, а в іншому – немає. Так що, до речі, той, хто готував заяву нібито від імені Греся, мав би ще й підписати його не «керівник фракції партії «ВО «Батьківщина» у Черкаській обласній раді», а «керівник міжфракційного об’єднання партій «ВО «Батьківщина» та «Фронт змін», якось так.
Коментар Світлани Трофімової: «За весь час передвиборної кампанії я жодного разу не згадала про свою належність до партії «Батьківщина», хоч і на сьогодні залишаюсь заступником голови фракції. Я усвідомлено прийняла рішення балотуватися, як само висуванець. На мою думку, нинішні партії дискредитували себе - їм немає довіри і я не хочу мати до них ніякого відношення. Хаос всередині партійних організацій, маніпулювання та пересування кандидатів-наче вони безхребетні та не мають своєї думки - це не для мене. Я переконана, депутат незалежний, незаангажований, зважений, який відповідає перед народом за свої слова та дії - ось що зараз потрібно.
Щодо Булатецького, я не розумію його політичного іміджу. На фестивалі від книжкового магазину « Буквиця» 20.10.12 р. він вголос заявив, що прийняв участь у фінансуванні цього заходу та зробив подарунки (хочеться вірити, що все це з виборчого фонду), та згадав ім’я Томенка, Греся, Островську і перетворив свій виступ на передвиборчу агітацію серед дітей та підлітків .І саме не зрозуміле було те, що він закликав своїх слухачів (дитячу аудиторію) говорити по-українськи та кохатися по - українські! Це жахливо - що людина не усвідомлює де він знаходиться, кому та що він говорить!»
P.S. До речі Світлана Трофімова подає до суду з приводу поширення неправдивих відомостей .
22.10.2012 14:35

Автор: Марина Сорокіна
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:42 01.11.2012 olena_1975:
Ось і все закінчились подарунки і допомоги від Трофімової, тепер бочачимо як вона буде допомагати людям. CompyT яка там дискусія ПІАР відділ уже звільнили.
06:03 29.10.2012 CompyT:
ІВ. Не маєте бажання після тепер, після виборів продовжиту дискусію?
22:02 27.10.2012 CompyT:
Останній тиждень обговорюється тема, що валентина заздалегідь визнала поразку на виборах і готуюється схема щодо висунення Одарича на підвищення, з метою звільнення крісла мера? Булатецького посунути вони побоюються, а гроші, виділені на кампанію не можуть пропасти. Фірташ не та людина, щоб робити подарунки. Чекаймо нових виборів. наступна протидія - Мамалига-Жуковська. Майборода і Радуцький також будуть плутатись.
11:12 26.10.2012 ira_1985:
Чи то Трофімова чи то Жуковська в них едина мета захист своїх інтересів, бізнесу ну і звичайно збільшення статків, а люди для них це просто непотріб. Не місце бізнесменам в ВР.
10:23 26.10.2012 Oksana_1980:
Мені не подобається те що: С.В. обливає брудом Жуковську, на офіційному сайті (trofimova.ck.ua) пише про ОПГ Фірташа. Це вже чорний піар. Краще б написала про себе. Цей бруд просто надоїв.
20:31 25.10.2012 IB:
Хлопці, ви як саранча налетілі....
Я в своєму бізнесі також не терплю крадіїв та інтригантів-і швидко від них звільняюсь. Людині в нашій країні взагалі важко стати на ноги, а жінці тим паче.Я також не ідеальний, можливо десь і помилявся. Але пані світлану вважаю людиною гідною взагалі, та гідною як депутат. Резульчачивною та справедливою.
А з вами СворА не хочу більш витрачати свій час.Гидко.Соромно за вас. Чоловіки повинні бути перш за все чоовіками. А ви базарні баби. Хай щастить.
11:14 25.10.2012 Valentin:
Пригадується що саме Трофімова провернула оборутку з землею для будівництва Епіцентра, фокстротовці їздили відбивали у місцевих ту землю (не просто землю, людські городи) Правда в кожного своя.
23:19 24.10.2012 CompyT:
Не має сенсу коментувати вислови неврівноваженної особи не здатної дискутувати. ІВ красномовно підтвердив мій попередній коментар. Виборці належно оцінять дії "команди" кандидата. Припиняю обговорення кандидатури не цікавої черкасцям. Дякую за увагу.
21:52 24.10.2012 Nazar Obidzinski:
Ну от, ІВ, Ви про успіхи у бізнесі, а я дещо про інше.
Сам я від роду людина не заздрісна, але поваги до себе все ж вимагаю. Імена людей (як і клички тварин, інші прізвиська) пишуться з великої літери. Я гадаю, що у Вас, шановний (-на) ІВ, більш аніж 8-9 класів освіти. Та й з епітетами (це я про мерзотні язики та ін.) можна бути пообережніш.
А втім, не впевнений я, що якщо бізнесмен хороший, та ще й той, що зробив себе з нічого (мої друзяки-бізнесмени робили себе вже кимось будучи: як правило - гарним фахівцем, з відповідною освітою), то й законотворець буде відповідний. Адже, приступаючи до законотворчості, необхідно мати якийсь вектор - ідеологічний, економічний, соціальний. А так, при прийнятті якогось надважливого закону людина не зорінтується, як голосувати - наприклад, з патріотичної позиції (хоча це навряд чи, адже С.Т. навіть мови нашої не знає, не дивись, що з КУНом пов"язане перше депутатство в міськраді...)
21:18 24.10.2012 IB:
Сотрут, Чи Микола як там вас, екстаз у вас і це видно неозброеєним оком! І рівень вашого розумового розвитку на рівні 7-8 класу середньої школи. З вами не має про що говорити. Вам до пані Трофімової як "до Київа.....". Не приємно одне,що ви як тільки рота розкриваєте-дурний запах йде.
Піднімати бізнес, хлопці завжди важко! І ви, чоловіки(сергій, сотрут та назар), обсмоктуєте своїми мерзотними язиками просто жінку, яка своїми руками себе зробила із нічго!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Якій, я думаю, дуже не легко було піднімати свій бізнес та непросто було організовувати роботу в області. Я не хочу виглядати, ніби , я її захищаю, але так сталося що її житяя та бізнес йшов паралельно з моїм-і я знаю як це не просто. Я також дуже вимоглива людина і не терплю крадіїв та інтригантів-тому стараюсь від них позбавлятися і "давати по рукам, щоб не повадно було". Тому зрозуміло є люди , які ображені, що їм на шару не дали покиростуватись чужим....Без цього ніяк. Але людина вона порядна і гідна бути депутатом на відміну від представників опозиції.
11:20 24.10.2012 Sergey123:
Mykola маклай. Що стосовно Трофімової відома в місті особистість це дуже спірне питання. Відома чим??? Взяти тих людей які відпочатку йшли з нею де вони??? Запитайте краже в них 99 % буде сам негатив. Мандат для неї це прикриття її темних справ.
11:07 24.10.2012 CompyT:
Mykola, якщо ви позиціонуєте себе в якості найкращого представника оточення С.Т., то дійсно, в команді Булатецького такі люди вилітають за два дні. Ці команди відмінні напрямками діяльності. Тоді як потрібно підвищувати планку інтелігентності, вдосконалювати майстерність дискусії, прихильники Т стрмко знижаються до рівня брутальних необгрунтованих висловів на адресу опонента. До тогож, щоб грамотно "мочити" суперника, не потрібно лінуватись, переглядати його попередню діяльність. Вийде переконливіше, як у Назара.
Бажаю Вам підняти свою планку політичного спамера хоча б до рівня Майбороди.
10:45 24.10.2012 Nazar Obidzinski:
2 Mykola: Якщо не пам"ятаєте, то я можу нагадати, відколи ця особистість стала відомою в Черкасах. А про мене люди знають, де був і в 70-х, і 80-х... В політику я нагло ніколи й не ліз. На майданах черкаських вперше з"явився наприкінці 80-х, але знову ж таки, не лізячи до мікрофонів, трибун та камер. Чи ставити мені запитання Світлані, то скажу, що ставив їй ще у 2005 році. Хоча, не їй особисто, бо на зібрання КУНу, від якого балотувалася до Черкаської міськради, сама вона навіть не прийшла, а прислала свою представницю з Фокстрота. Тоді я запитав, чому вона не розмовляє українською, на що та представниця клатвенно відповіла, що Світлана завзято взялася до вивчення української і незабаром ми всі почуємо з її вуст солов"їну. Але, ставши депутатом, Світлана, не гаячи часу, швиденько перейшла до Соцпартії...
10:33 24.10.2012 CompyT:
Пане IB, навіщо їй та Рада, при таких чеснотах. Нехай Світлану канонізують у тій організації, яка їй усі груди медалями заліпила та будете вклонятись її "світлому" образу. Ви в своєму предвиборчому екстазі вже цілком готові перейти до вищої стадії підлабузництва.
10:25 24.10.2012 Mykola:
Пане Ободзінський, не Вам задавати Світлані питання. Вона - відома в місті особистість. Чого не скажеш про оточення Булатецького і особисто про Вас. Ви - людина пенсійного віку, але чомусь до публчної політики долучились пару років тому. Де Ви були в 80-х, 90-х, 2000-х? Ми Вас не чули і не бачили на черкаських майданах. Але з приходом до влади московського шефа КДБ і Ви стали активні. Дивний збіг обставин...
10:09 24.10.2012 Nazar Obidzinski:
Якщо Вам, ІВ, важливо, де і з ким зараз людина Х, то як на мене, важливіш знати, де вона буде завтра. А, виходячи з біографічних даних (перельоти з права на ліво, від націоналізму до марксизму, а потім до лібералізму) - говорять лише про повний політичний пофігізм, тобто саме про безпринциповість людини. Готова на будь-що заради попадання у владу.
08:10 24.10.2012 IB:
Що, шановний , таки зачепило?Не має людини ідеальної-кожен йде по своєму шляху-іноді не так чи не туди-це не гріх.
Набагато важливіше де він і з ким зараз. З чим він йде і куди. Так от, що я Вам скажу:пані Світлана єдиний кандидат, що подає нам надію на адекватну Верховну раду-інші це беспросвітній мрак, болото та бруд-гидко на всіх інших дивитися (тут не маю на увазі Білоусова і Парамонова, як людей-не як політиків).Я дуже хочу щоб саме вона перемогла. І вважаю, що вона переможе.
Як би був здоровий глузд у пана Б.-він би вийшов з пані Т. на переговори-тоді б Жуковській точно "двері" закрили у В.Р.
А так...-тільки за себе думає.
Взагалі здається, що Б. відірвався від землі та окутаний хмарою "час Б." літає в своїх мріях та ілюзіях-геть не баче існуючу реальність.
Та що там-мудрість та розсудливість не дружать з агресією та істеричністю.
00:30 24.10.2012 Nazar Obidzinski:
Пані Світлано, поясніть, будь-ласка, як Ви змогли стати депутатом міськради від КУН (Конгрес українських націоналістів), не знаючи навіть пари слів українською? Зрозуміло, що, увійшовши до міської ради, відразу ж і перескочили до соціалістів. Ну, потім, залишаючись принциповою, принципово пішли до БЮТу...
А тепер принципово йдете вже самовисуванкою?
21:27 23.10.2012 CompyT:
Що ж, за Світлану я спокійний. Не все так безнадійно. Три виборці вже є. Плюс вона з чоловіком. В суху не програє...
11:14 23.10.2012 Mykola:
Пані Світлано, ми Вас підтримуємо - ви вірно цих цинічних нахаб ставите на місце. Не можна психічно хвору людину обирати в будь-яку раду та перетворювати парламент у дурдом. Хватить концертів Булптецького і у Черасах.
11:09 23.10.2012 JILLY:
Солодкій парочці Булатецький-Даценко не бачти Верховної ради, як власних вух. Ці пройдисвіти думають тупо пройти на БРЕНДІ ЮЛІ. Не вийде. Нічого святого у пристосуванців за душею немає. Булатецький ще при Олійнику почав тирити бюджет, потім обікрав селян і побудував "при злочинній владі" трьохповерховий котедж з басейном на Кавказький за вкрадені у селян бабки. ВЕРНИ ЛЮДЯМ ГРОШІ!!!
06:51 23.10.2012 IB:
Кричати та робити-це різні речі.Може розкажете що Б. зробив дієвого?
22:15 22.10.2012 CompyT:
Такі як я? Це які? Не ті, що не бажають, щоб правляча хунта зганьбила Україну до рівня Уганди? Не подобається Булатецький своєю відвертістю, голосуйте за тих хто стелить м`яко, хто бабло накрадене роздає бідним людям, концерти влаштовує, щоб лише прорватись до згаданих Вами благ, а там "лише кофта здулась". Допоможіть їм обездолити народ. Втім, якщо ми ведемо дискусію, назвіть будь-який негатив щодо Булатецького. І назвіть альтернативу йому на 194-му окрузі. Бажано обгрунтовано, а не те, що ввижається.
21:54 22.10.2012 IB:
Та як би ж то, а то такі , як Ви кажете "галюцінації" у 80 % черкащан.Людину пре вже вагомо. Але життя - це гармонійна штука-все поправе, вирівняє і на місце поставить-якщо виплигнув в не ту сторону.
21:28 22.10.2012 CompyT:
IB! Це - звичайні галюцінації. Зараз це лікують, не хвилюйтесь.
21:04 22.10.2012 IB:
Важливо,щоб бажання мати "блага" у Верхоній Раді не затьмарювало розум.Бо іноді дивишся на цього кандидата і бачих пацієнта клініки.
20:09 22.10.2012 CompyT:
Клавдій! Ви вважаєте за можливе давати оцінку політичним подіям в стилі базарної баби Клавдії? Ви ж ніби освічена людина, а вдаєтесь до люмпеновських прийомів. Невже так вразив персонаж А.Данилка, що Ви наміряли його на себе? Схаменіться, це - сценічний образ і не більше того. Тому непотрібно влаштовувати траверсті-шоу, коли люди обговорюють важливі питання для суспільства
19:24 22.10.2012 Klavdyj:
Булатецький - хамовита істота без сірої речовини в голові. Очі блищать, слюні летять, волосся - розтріпане, пропитий та прокурений голос хрипить - таке обличчя має "об`єднана аапазиція" в Черкасах.