Переляканий птах

Переляканий птахСьогодні народний депутат України Владислав Голуб ошелешив заявою про те, що сили Зла готові завдати йому підступний удар. Близьке до Голуба Інтернет-видання “Черкащани Live” зранку поширило заяву Голуба:

“Щойно в мою приймальню ...був доставлений пакет, де, зокрема, містяться погрози щодо моєї діяльності, а також погрози щодо мого життя та здоров`я. Такі дії я пов'язую зі своєю діяльністю щодо розслідування корупційних злочинів, яке очолюється керівництвом Черкаської ОДА!”

До заяви додавалися фото з малюнками — щось середнє між “Танцюючими чоловічками” та “Знаком чотирьох” Конан-Дойля.
Переляканий птах
"Погрози" Голубу, фото "Черкащани Live"


Пізніше Владислав Голуб відкорегував позицію, перевівши “стрілки” на “російського бізнесмена” Віктора Полозова.

“...для мене є очевидним, що такі дії міг замовити депутат Черкаської обласної ради, російський бізнесмен Віктор Полозов, якому я не довзволив обкрадати нашу державу, поки він перебував на посаді в.о. директора українського стратегічного підприємства “УкрХімТрансАміак”, і таким чином передає мені “привіт”, натякуючи (орфографію автора всюди збережено, - Пров.), щоби я заспокоївся і не заважав їй (ну, перехвилювався нардеп, - Пров.) й надалі чинити корупційні оборудки...”.

Ще згодом Голуб повідомив, що виходить з фракції БПП у Верховній Раді.

“Я прийняв рішення вийти з фракції "Блок Петра Порошенка", - пише Владислав Голуб. - Таке моє рішення обумовлено цілим рядом причин. Воно є зваженим та продиктовано станом існуючих речей в країні і бажанням працювати на конкретний результат...”

Усім охочим нардеп пропонує прочитати свіже інтерв`ю на “Цензорі”, я в якому він докладно зупиняється на причинах, які спонукали його до такого серйозного кроку.

Одначе в інтерв`ю на Цензорі журналістка Ольга Москалюк пише буквально наступне: “Ми зустрілися з нардепом Владиславом Голубом у суботу, 1 квітня...Причиною стало рішення нардепа вийти зі складу фракції БПП у Верховній Раді, в якій він перебував два з половиною роки”.

У тексті є й таке:

- А спроби шантажу чи тиску були (мається на увазі — після рішення про вихід з БПП, - Пров.)?

- Ні, нічого такого не було, - відповідає Голуб.

Тобто, рішення про вихід з БПП озвучене сьогодні, 4 квітня, але інтерв'ю з поясненнями Голуб давав ще 1 квітня. І першого квітня його ніхто не шантажував, а вже четвертого вчасно поквапилися пошантажувати чи-то Юрій Ткаченко, чи «російський бізнесмен” Полозов. Причому “злодії” попалися з гумором, натякаючи Голубу про помсту за допомогою аксесуарів, придбаних в затрапезному секс-шопі...
Переляканий птах
Додаток до "погроз Голубу", фото "Черкащани Live"

Після того, як в Україні просто неба було вбито Павла Шеремета, Олеся Бузину, Дениса Вороненкова тощо жартувати на тему людської безпеки якось не хочеться.

Однак Голуб таки передав куті меду. Розмістивши заяви політика у часовій послідовності , побажаємо Владиславу виспатися, поприймати заспокійливе і не бути схожим на хлопчиська, який в темному лісі кожен зойк птаха вважає риком лева...
Переляканий птах

А для БПП “ісход” Голуба— черговий дзвіночок...

Сергій Цюрюпа
04.04.2017 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter