"Гарбуз" від Старікової

"Гарбуз" від СтаріковоїУ черкаському осередку «Фронту змін» - маленька буря у склянці з водою. Як інформують наші джерела, заступник голови обласного осередку ФЗ Володимир Рябінін, м`яко кажучи, не в захваті від непослідовності екс- голови обласної організації ФЗ, депутата Черкаської облради Наталії Старікової.
Пан Рябінін – неофіт опозиційного руху на Черкащині. Його прізвище поки що відоме лише обмеженому колу партійних функціонерів. Поки Наталія Старікова у розпал політичного сезону реалізовувала конституційне право на відпочинок в одній з африканських країн, Рябінін впрягся в плуга, узявши на себе організацію роботи виборчих штабів об`єднаної опозиції. Енергійний заступник Старікової встигав й на мітингах засвітитись, і перед київським начальством звітуватися, і авгієві стайні партійної роботи розгрібати.
Як відомо, наступного тижня в Києві відбудеться з`їзд об`єднаної опозиції. Заплановано, що на з`їзді назвуть прізвища тих, хто балотуватиметься у парламент за списком та по мажоритарних округах. Відомо, що Старікова планує балотуватись у парламент за списком опозиції. Згідно чинного законодавства, вона мусить бути позапартійною або членом «Батьківщини». Тому нещодавно Наталія Старікова вийшла з ФЗ.
Знавці опозиційної кухні очікували, що її наступником стане Володимир Рябінін. Однак Старікова вручила Рябініну «гарбуза». Несподівано посаду керівника Черкаського обласного осередку «Фронту змін» обійняв голова правління «Черкасиагропроекту» В`ячеслав Жигайло.
Безсумнівний плюс нового керівника черкаського ФЗ – майновий. Штаб об`єднаної опозиції знаходиться в приміщенні «Черкасиагропроекту». Мінус – вельми неоднозначна репутація в місцевих ділових колах.
Як тут не згадати, що вчора, 26 липня, представники громад ради сіл і невеликих міст Івано-Франківської області провели акцію біля центрального офісу «Фронту змін», протестуючи проти висунення кандидатів у депутати від опозиції з корупційним і кримінальним минулим. Близько 20 осіб у національних костюмах провели акцію біля центрального офісу партії "Фронт змін".
Проте вождям опозиції видніше – з чиєю допомогою валити «антинародний режим Януковича». Сьогодні ставку зроблено на «сплячого красеня» Греся, студента-невидимку Бондаренко й широко відомого у вузьких колах Жигайла. Тільки й залишається підхопити, трішки переінакшивши, гасло, яке вродлива пані поширила на тисячах біл-бордів: «Опозиціє, вперед!»
27.07.2012 16:05

Автор: Юлій Бютов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:21 02.08.2012 Vesna:
Ostap, якщо опозиція встановлює ціни на сг продукцію, молоко, можливо ще й газ та комунальні, а влада тут зовсім ні до чого, то постає питання: НАВІЩО НАМ ТАКА ВЛАДА?
11:52 01.08.2012 Ostap:
Ага, саме через партійну приналежність працівників молокозаводу у нас такі ціни на молочну продукцію.Зовсім не через політику влади в сфері СГ! І напиши ще "типові ознаки" представника молочної мафії, білі "вуса" над губою, чи що ?
18:49 27.07.2012 JILLY:
Так звана "об`єднана опозиція" - збіговисько пристосуванців. Пані Старікова - типовий представник молочної мафії. За кошти молокозаводу отримує чималеньку заробітну плату, завод оплачує її автомобіль та водія, а також утримує офіс "змін". До речі, всі працівники молокозаводу ПОГОЛОВНО члени партії "Фронт змін". Тому не дивуйтесь - чому дорогі молокопродукти, а селяни-виробники отримують копійки...