Невловимий Джо

Невловимий Джо Народний депутат по виборчому округу №197 Владислав Голуб має багато талантів. Освічений, володіє іноземними мовами, а ще - язик без кісток та нюх на вибір «правильної» політичної партії. Коли треба – Батьківщина, ситуація помінялася – БПП.

Крім цих чеснот, Владислав Володимирович має ще одну –вміння знаходити гембель на талановиту голову на рівному місці.

Так, навесні 2015 року Голуб так дошкульнув тодішньому мерові Черкас Сергієві Одаричу приязним ставленням до Олександра Радуцького, що Одарич влаштував йому «гумусну» обструкцію з надуманого приводу.

У результаті операція «Гумус» закінчилася для Одарича крахом. Адже тепер Сергій Олегович більше не мер Черкас, а просто депутат –невидимка Черкаської міськради.

Схоже, про цю історію не знають у Золотоноші (цей райцентр входить до 197 ОВО), де за останні тижні депутати міської ради та група громадських діячів влаштували Голубу справжнісінький тролінг. Увесь райцентр узявся шукати Голуба, який, якщо читати Фейсбук депутата, - регулярно працює на окрузі, однак робить це настільки філігранно, що його тут мало хто помічає.

Один з ФБ-користувачів покепкував над тижневим планом роботи Голуба на окрузі. Звісно, це ще не план барона Мюнхгаузена (розігнати хмари, здійснити подвиг та оголосити війну Англії), але щось героїчне в цьому документі, погодьмося, є. За тиждень роботи на окрузі нардеп Голуб:

1.Відвідав Золотоніську центральну районну лікарню

2. Провів особистий прийом громадян у своїй громадській приймальні в Черкасах

3. Зустрівся з представниками громадського сектору міста Черкаси

4. Провів засідання Виконкому Федерації Футболу Черкаської області

5. Побував на ефірі одного з місцевих каналів

6. Зробив декілька виїзних прийомів громадян. Точніше два.

Ймовірно, високою якістю заходів нардеп компенсує не дуже відносно невисоку щільність.

Під час останньої сесії Золотоніської міськради місцеві депутати взагалі направили офіційного листа Голубу з проханням взяти участь у роботі наступної сесії.

«…Коли ми дізнаємося про ваші зустрічі на інших округах та враховуючи, що ми неодноразово намагалися зустрітися з Вами, але поки що безрезультатно, маємо надію на плідну співпрацю з Вами як народним обранцем», - пишуть депутати Голубу.

5 лідерів міських ГО через пресу написали нардепу, щоб він зустрівся з виборцями Золотоноші. Активісти припускають, що Владиславу Володимировичу не сподобалася якась із зустрічей з жителями райцентру, тому він загнав їхнє місто в «ігнор».

Уривки з листа активістів нардепу Голубу:

«Після різного роду телевізійних ток-шоу, там де Ви обговорюєте у прямому ефірі «как космические корабли бороздят просторы Вселенной», у залі Верховної Ради з Ваших вуст на кінець прозвучали проблеми округу, який Ви представляєте. Так хотілося почути результати вирішення питань, які ми так Вам і не змогли озвучити під час останнього Вашого візиту у Золотоношу! Чому ви тоді втекли і до цього часу не з’являєтеся у нашому місті, для нас загадка. Адже ми зовсім не терористи, не горлохвати, а прості виборці, громадяни України, які крім обов’язків сплачувати податки…»

Важко не помітити, що тролінг Голуба ведеться наближеними до мера Золотоноші Віталія Войцехівського людьми. Сам Войцехівський заяв з цього приводу не робив, але, як свідчать очевидці, - причина тролінгу полягає саме в підкилимних «тьорках» міського голови й нардепа.
Невловимий Джо

Обидва діячі не виносять суперечок на загал. Тому й ліплять в Золотоноші з Голуба такого собі «невловимого Джо» …

Поки мер Золотоноші не збирається визирати з-за спин громадських лідерів та депутатів. А нардеп Голуб не хоче влаштовувати словесні пікіровки з місцевими, обмежуючись інформаційними наїздами в підконтрольних ресурсах. Це ж не телевізійний ефір. Тут і матюччям обкладуть, коли що…

Може Войцехівському згадати приклад бідолашного Одарича? Нардеп Голуб – він не злопам`ятний. Просто у нього високі зв`язки й довгі руки.

А зустрічей з «невідкаліброваними» людьми телевізійні політики часто уникають. Через високі ризики наразитися на неочікувану ситуацію.

Тому буде все за Сковородою: «Мир ловив Голуба поблизу Золотоноші, але так і не піймав…»

Кіндрат Булавін
07.07.2016 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter