Ревнощі по-лисянськи

Ревнощі по-лисянськиЗа рівнем впізнаваності голова Черкаської облради Олександр Вельбівець швидко наздоганяє Анатолія Бондаренка. 8-тисячна Лисянка пишається своїми синами: аж до самих Черкас добралися і керують…

Видатний внесок в популяризацію Вельбівця в регіоні з боку двох стовпів черкаської «Батьківщини» - Михайла Мушиєка та Романа Буданцева – важко переоцінити. Дядьки грають на межі фолу, але вперто твердять своє: Вельбівець – регіонал, якого не можна призначати на таку відповідальну посаду…

У цій історії для Провінції лишалося незрозумілим лише одне: в якій крамниці Мушиєку й Буданцеву продали стільки впевненості, що вони вперто забивають іржаві цвяхи в труну, де лежать залишки їхньої репутації?

Давайте думати разом.

На ФБ – сторінці директора ТРК «Антенна» Валерія Воротника з`являється фото напівобідраного партквитка члена ПР, який, за логікою Воротника, носив у кишені Вельбівець.
Ревнощі по-лисянськи
Клікайте для збільшення

«…я отримав беззаперечні докази БРЕХНІ голови Черкаської обласної ради. Це ганьба для області. Покаявся б. Сказав людям правду. Навіщо ж так брехати???? – гнівається колишній консультант Сергія Борисовича Тулуба, а нині – медіа-консультант черкаської «Батьківщини».

Звернемо увагу на дату видачі «партквитка» – 10 липня 2009 року.

У липні 2009 року Президентом України був Віктор Ющенко , а сам Вельбівець третій рік трудився селищним головою Лисянки. Жоден мер в Черкаській області при помаранчевому губернаторові Олександрові Черевку не міг собі дозволити подібне «вільнодумство». Та й навіщо?

Однак якщо Воротнику й «Батьківщині» такий «компромат» здається переконливим, спробуємо стати на їхню позицію.

Припустимо, що Вельбівець має дар стратегічного передбачення і за півроку до перемоги Януковича на президентських виборах без зайвого шуму вступив до ПР.

Що має робити член Партії регіонів, тим більше мер райцентру? Гуртувати однодумців, агітувати людей та взагалі – брати активну участь у політичному житті Лисянки.

Провінція звернулася за консультацією до оточення Віталія Бута, який до весни 2010 року очолював Черкаську обласну організацію ПР.

Їхня відповідь була однозначна – під час президентських виборів 2010 року такий чоловік (Олександр Вельбівець) не допомагав нам ні в Лисянці, ні в будь-якій іншій точці Черкаської області.

Добре. Може Вельбівець допомагав ПР підпільно?

Прийшов квітень 2010 року. У Черкаську область призначається губернатор-регіонал Тулуб. До лав Партії регіонів вступили всі, хто хотів спокійно жити та заробляти на хліб з маслом.

У мера Лисянки Вельбівця стався прикрий конфуз з правоохоронцями. У середині липня 2010 року його затримали під час отримання хабара (дивитися тут). Згодом Апеляційний суд Черкаської області визнав Вельбівця невинним та повністю виправдав.

Можливо таке, що в цей час, щоб убезпечити себе політично, Вельбівець придбав собі партквиток ПР та ще й заднім числом? Мовляв, дивіться, Сергію Борисовичу, я – свій…

Теоретично можливо й не таке. Але! Що робив би кожен член Партії регіонів за часів Тулуба? Брав активну участь в усіх партійних заходах, залучав до ПР нових людей, виступав із запальними промовами на партконференціях в райцентрі та Черкасах.

У Лисянці проживає 8 з половиною тисяч людей. Коли б в період 2010-2013 екс-керівник райцентру займався справами партії Януковича-Азарова, то про це б знало все місто.

Провінція спитала в кількох наближених до Сергія Тулуба людей – чи бачили вони Вельбівця на обласних партконференціях чи на інших партійних заходах. Відповідь одностайна – ні, таку людину ми не пам`ятаємо.

Ту ж саму інформацію офіційно наводить голова Лисянської районної організації ПР (з 2009 року) Анатолій Лисичкин. «Враховуючи події навколо Черкаської обласної ради…інформуємо, - пише А. Лисичкин, - що заяви на вступ до лав Лисянської районної організації Партії регіонів громадянин Вельбівець О.І не подавав та членства в районній організації Партії регіонів не набував на жодних зборах та конференціях партійної організації».

Варто також нагадати, що перед призначенням головою Лисянської РДА після втечі Януковича Вельбівець пройшов люстраційну перевірку.

Чому ж і після цього Мушиєк і Ко продовжують стояти на своєму?

Версія Провінції є такою. 2014 року після того, як Партія Регіонів на Черкащині практично розвалилася, в партійному штабі черкаської «Батьківщини» з`явилися дві жінки – Лариса Б. та пані Лі...ва. Їх попереднім місцем роботи був…обласний штаб Партії Регіонів у Черкаській області.

За даними наших джерел в черкаській «Батьківщині», обидві пані принесли «Батьківщині» чимало цікавої інформації. Ініціатором запрошення двох досвідчених «орговичок» став керівник черкаської «Батьківщини» Анатолій Бондаренко (нині мер Черкас). Анатолій Васильович зрозумів, хто володіє інформацією про вчорашніх регіоналів на Черкащині, той володіє багатьма долями…

Адже ці пані добре знають – як виписувалися партквитки, як заводилися особові справи. У принципі, маючи в штабі такий козир, будь-кого з громадян України можна зробити членом Партії регіонів хоч заднім числом, хоч переднім.

20 листопада мер Черкас Анатолій Бондаренко раптово зрозумів, що він вже не перший лисянин в Україні, а тільки другий. Коли один черкащанин обходить іншого на крутому віражі, це не так образливо. Але коли найвидатніший лисянин розуміє, що є й найвидатніше за нього знайдуться – таке пережити неможливо.

Бондаренко краще за будь-кого знає, що його колишній підлеглий по роботі в Лисянській РДА не був членом ПР. Але голова черкаської «Батьківщини» і мер Черкас Бондаренко показово не втручається, даючи можливість говорити «кулеметам» - Мушиєку з Буданцевим та Воротнику. І фотошопу.

Ревнувати можна не тільки жінку до іншого чоловіка, а й вчорашнього підлеглого – до несподіваного кар`єрного злету …

Сергій Цюрюпа
04.12.2015 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter