Де взяти Зубику гроші на стоматолога?

Сцену з побиттям представників «благодійного фонду», пов`язаного з нардепом Володимиром Зубиком, поширили по всій Україні. Нардеп отримав хоч і поганенький, але піар.


відео Ігор Бондаренко
І, як не дивно, лише … мордобій всіх представників цього та споріднених з ним фондів в Драбівському, Чигиринському та Чорнобаївському районах може завадити хитровану Володимиру Володимировичу повторно отримати мандат нардепа на 195-му окрузі.

Чому ЦВК відмовив Нетовкіній? Здавалося б, яка небезпека від цієї«пані Банальність»? Відповідь буде елементарною. Білявка грала на тому ж електоральному полі і перебирала на себе «рідний» електорат Зубика.

Коли б не ЦВК, то Нетовкіна та Зубик зійшлися б у безкомпромісному поєдинку, тримаючи в міцних зубах продуктові набори й конверт из матеріальною допомогою. За таких умов непогані шанси на перемогу з`являлися у представника «Батьківщини» Миколи Добровольського. Ні, не через його геніяльні здібності, а через належність до залишково популярної в окрузі «Батьківщини».

Однак нейтралізація Нетовкіною робить Зубика практично недосяжним для конкурентів. Починаючи з 2012 року, він тихою сапою когось там вітав із святами продуктовими наборами, когось возив по святим місцям. Грів округ, так би мовити…

Єдине, що незрозуміло з поширених відео, зроблених у селі Митлашівка Драбівського району, - що на місці мордобою робила міліція?
Де взяти Зубику гроші на стоматолога?

Таємниця дивовижної перемоги «парашутиста» Володимира Зубика на 195-му окрузі в жовтні 2012 року пояснювалася просто. Гроші+адміністративний ресурс+сприяння або невтручання правоохоронних органів. Скільки разів у селах округу можна було бачити однакову картину: кілька автомобілів у супроводі патрульної машини міліції роздавали матеріальну допомогу.

Про те, що Зубик знайшов спільну мову з командою Порошенка, свідчить вже згадане нахабне «обнулення» Нетовкіної.

На поширених відео міліціонери намагаються захистити благодійників Зубика від розправи камуфляжних. Запитання – що робила міліція до того, як її почали знімати? Супроводжувала «зубикивців», як в 2012 році? Чи прибула на виклик, щоб розборонити дві сторони?

Проте незалежно від відповіді завдання для супротивників парашутиста єдине – зруйнувати ланцюжок доставки грошей ВВЗ до електорату. На сьогоднішній день, враховуючи девіантну поведінку черкаської міліції, це можливо зробити тільки так: оповіщення про появу представників «благодійного фонду» в пункті Z., виїзд на місце камуфляжних та веселий кулачний бій із обов`язковим викладенням відео на You Tube.

Команда ВВЗ не встигне за три тижні придумати та запровадити нову схему передачі грошей до людей. А отримувати по пиці всякий раз, коли їдеш робити людям добро…Зубик -не Марія Деві Христос. Страждати за його депутатський мандат розумних не назбираєш. Навіть за помірну плату.

Це – єдиний варіант, який не передбачав на початку кампанії далекоглядний Володимир Володимирович. Він хоч і «платиновий», але гроші на якісного стоматолога, та ще й для такої кількості людей, у виборчий кошторис не закладалися…

Кіндрат Булавін
06.10.2014 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter