У 3-х тижнях від триумфу

Що треба Фірташу, щоб довести тупуватим черкащанам: кращого нардепа від обласного центру, ніж Валентина Жуковська, - немає?

Розумні люди підказали, що діяти треба комбіновано. За 2 роки, що минули після приголомшливого прольоту тьоті Валі на відстані в 12,5 тисяч голосів від безбашеного Булатецького, її команда займалися укоріненням патронеси на черкаському чорноземі.

Чим тільки Валентина Борисівна у супроводі 2-метрового білоруса Сухарькова не займалася. Вуліці підметала, дерева саджала, сміття прибирала, на нових дитячих майданчиках стрічечку перерізала, культурні та розважальні свята проводила, Шевченка школярикам на уроках декламувала й навіть громадські слухання з проблем транспортної реформи проводила.
У 3-х тижнях від триумфу

Щодня робила людям добро і не захекалась. Але на додачу до всього цього треба ще й було Булатецького до реєстрації не допустити. І через кілька днів в останню мить самій зареєструватися.

Хто сказав, що Фірташ причетний до абсурдного рішення ЦВК? Хай відсохне в такої людини язик, коли вона подумає, що той, хто зірвав вибори в Черкасах восени 2012-го, взявся за старе! Просто у Центрвиборчкому та непідкупного Охендовського стався колективний заскок.

До речі, зверніть увагу, як щойно обраний секретар Черкаської міськради Шура Радуцький раптово, зненацька, несподівано й невблаганно...перестав дошкуляти Валентині Борисівні. Іще вчора він зайчиком-пострибайчиком скакав за нею усюди з метою нездорової популяризації. Вивалював з ніг до голови в отруті свого незрівняного сарказму. Оповіював децибелами мужньої чоловічої істерики. Заступник народний! Кожен пост Валентини Борисівни на Фейсбуці оточував батальйонами запитань та корпусами хитрих натяків.

відео Елена Щепак

І тут несподівано попустило. При цьому завербував аж 42 депутати дружити проти Одарича. І зовсім не смикає Жуковську. Напевне, просто збіг обставин...

Здається, що всіх багатеньких буратін, що зібралися балотуватися по мажоритарних округах Черкащини, зібрав на галявині якийсь колективний Косюк і сказав так: «Пацани й дівчата! Президентові та його команді на війну й реформи потрібні гроші. Дайте, хто скільки може, і робіть далі, що хочьте...»

Розумний – змикитив, а Булатецький з Нетовкіною - водять хороводи біля ЦВК. І найголовніше, що Жуковська та Зубик до цього не мають ніякого відношення. Тьотя Валя так співчувала Булатецькому, так співчувала...

Денис Сирцов
02.10.2014 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter