Володимир Гудзенко: Партія розвитку України запрошує до конструктивної співпраці

Володимир Гудзенко: Партія  розвитку України запрошує до конструктивної співпраці11 червня в Києві відбувся Форум розвитку України. У роботі Форуму взяли участь політики та громадські активісти з усіх областей нашої держави, зокрема і з Черкащини. Результатом роботи форуму стала заява про утворення нової політичної сили - «Партії розвитку України».
Один із учасників Форуму, депутат Черкаської міської ради Володимир Гудзенко погодився відповісти на кілька запитань щодо принципів та засад діяльності нової політичної сили.


-Що стало передумовою проведення Форуму розвитку України?

- Передусім, це глибоке занепокоєння ситуацією в Україні. В умовах, коли в нашій державі триває збройний громадянсько-політичний конфлікт, коли втрачено Крим та відсутній контроль над частиною території у східних областях, в умовах економічної нестабільності, ми повинні приступити до активної роботи в напрямку деескалації конфлікту та взяти курс на економічний ровиток України.

- Люди стомились від обіцянок політичних партій, ви ж себе позиціонуєте, як нова сила. Які основні завдання ви ставите перед собою?

- Головна мета - стабілізація ситуації на Сході України, збереження існуючих та створення нових робочих місць, розроблення плану економічного розвитку, активна боротьба з корупцією на всіх рівнях влади.

- Кого можна вважати фундаторами Партії розвитку України?
Володимир Гудзенко: Партія  розвитку України запрошує до конструктивної співпраці

- Серед ініціаторів проведення форуму відомі в Україні політики Сергій Ларін, Юрій Мірошниченко, Андрій Єрмолаєв, Володимир Зубанов, Юрій Павленко та Юлія Ковалевська. Також у дискусії взяли участь представники всіх областей України, представники малого та середнього бізнесу, науковці, медики та освітяни. Саме такі люди стануть основою Партії розвитку України.

-Все-таки повернемося до теми збройного конфлікту на Сході... Коли в Україну повернеться мирне життя?

- Наш єдиний шлях – сісти за стіл переговорів. Для цього ми вважаємо за необхідне створити Національну Погоджувальну Раду, ключовими пріоритетами якої мають стати: припинення вогню, залучення до переговорів всіх конфліктуючих сторін, напрацювання антикризових програм розвитку регіонів. Для підвищення ефективності обороноздатності держави доцільно створити єдину систему управління Збройними Силами та органами безпеки.

- Російська Федерація не визнає участь своїх військових у бойових діях на сході України. Як із цим бути?

Згідно з заявою, анонсованою на Форумі розвитку України, було прийнято рішення щодо доцільності активізації переговорного процесу із Російською Федерацією за участі міжнародних посередників (насамперед США та ЄС) щодо деескалації конфлікту, забезпечення режиму кордонів та нормалізації торговельно-економічних відносин.

- Які фактори, на Вашу думку, перешкоджають економічному та соціальному розвитку України сьогодні?

- Тотальна корупція на всіх рівнях влади та відсутність бажання її подалання - це основні чинники застою в національній економіці. Ми пропонуємо прискорити реформування державної служби, фіскальної, правоохоронної та судової систем, вдосконалити роботу інспекційних та контролюючих органів, запровадити систему громадського контролю за державними закупівлями, розробити механізми легалізації тіньових капіталів.

- Чи планує ваша політична сила брати участь у ймовірних позачергових виборах до Верховної Ради України, які, ймовірно, відбудуться вже наприкінці року ?

- Час покаже. На останню декаду червня заплановано провести з'їзд Партії розвитку України. А поки запрошуємо до конструктивної співпраці всіх бажаючих, незалежно від політичних уподобань, задля досягнення миру та добробуту в кожному домі нашої держави.
13.06.2014 22:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter