...Активно вибирають цю лікарню для отримання медичних послуг

Буденна новина з’явилася вчора увечері на сайті Черкаської ОДА. « Черкащину з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони здоров’я України з питань євроінтеграції Олексій Яременко та голова Національної служби охорони здоров’я Наталія Гусак. Вони оглянули Ватутінську міську лікарню…»

Пізніше Наталія Гусак в позитивному ключі оцінила приїзд у Ватутіне. Читаємо фб керівниці НСОЗ: «…Відвідали КНП «Ватутінську міську лікарню». Щороку адміністрація закладу разом з міською радою працює над збільшенням обсягів надання медичної допомоги та фінансування її за договорами з НСЗУ Національна служба здоров'я України. На 2022 рік лікарня подала свої пропозиції на 14 пакетів надання медичної допомоги. Це дає можливість забезпечити доступною медичною допомогою жителів міста та й інших громад, які активно вибирають цю лікарню для отримання медичних послуг.
...Активно вибирають цю лікарню для отримання медичних послуг
фото з фб Н. Гусак

Важливо, що НСЗУ Національна служба здоров'я України за два роки співпраці з цією лікарнею не отримала жодної скарги від пацієнтів на її діяльність… Вкотре переконалась, що успішна взаємодія завжди приводить до розвитку».


На окремих словосполученнях, вжитих пані Гусак відносно Ватутінської міської лікарні, варто зосередити особливу увагу. «…люди активно вибирають цю лікарню…за два роки Ватутінська лікарня не отримала жодної скарги від пацієнтів…успішна взаємодія завжди приводить до розвитку…».

Як це не дивно, але це оцінка роботи закладу, який навесні 2019 року фактично збиралися закривати. Коли б не обурення жителів Ватутіне, тамтешня лікарня була б закрита. Ось сюжет 5-го каналу, зроблений 15 травня 2019 року.


Нагадаємо, що в травні 2019-го депутати Ватутінської міськради були поставлені перед необхідністю оптимізації системи медицини. У місцевій лікарні збиралися скоротити аж 5 відділень - хірургію, гінекологію, дитяче та реанімаційне, а також операційний блок. Навіть на зарплату медичному персоналу в 2019 році не вистачало 4 млн. грн. Усіх пацієнтів збиралися перенаправляти в райлікарню в Звенигородці, за 15 кілометрів від Ватутіного.

Лікарі в травні 2019-го відверто говорили на камеру: скоротити й позакривати все можна. Але після цього відновити роботу лікарні буде неможливо.

Зберегли Ватутінську лікарню опір людей та зміна в.о. міністерки охорони здоров’я Супрун. І на початку 2022 року в НСЗУ оптимістично констатують про 14 пакетів послуг, які пропонує Ватутінська лікарня пацієнтам. І про успішну взаємодію з нею МОЗ та НСЗУ.
...Активно вибирають цю лікарню для отримання медичних послуг

Добре, що все закінчилося саме так…

Сергій Цюрюпа

Провінція
12.01.2022 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter