Як зробити карантин вічним? Метеорити нам у поміч

Бажаєте наочно пересвідчитись, як через соцмережі можна елементарно перелякати мільйони людей, змусивши їх носа з квартир не висовувати? Як ту ж Черкаську область хоч щомісяця прирікати на карантин за карантином? Бажаєте на окремому прикладі зрозуміти, як COVID-19 вусмерть перелякав більшість країн світу?

Причому формально причепитися до автору хайпу буде неможливо, бо все буде зроблено на підставі 100-% правдивої інформації і з турботою про безпеку людей.

Отже, підкреслюю: НЕ СЛІД СТАВИТИСЯ ДО ЦЬОГО ТЕКСТУ, ЯК ДО ЖУРНАЛІСТСЬКОГО МАТЕРІАЛУ. ЦЕ – ЗРАЗОК ТОГО, ЯКОЮ МОЖЕ БУТИ МАНІПУЛЯЦІЯ. ПРИЧОМУ - З НАЙКРАЩИХ МІРКУВАНЬ…

До уваги - сьогоднішня офіційна інформація від Головного управління статистики в Черкаській області про кількість скоєних злочинів та правопорушень на території Черкаської області за січень-лютий 2020 року. Уривки з повідомлення:

«…протягом січня–лютого 2020р. на території Черкаської області обліковано 2917 кримінальних правопорушень, з них тяжких та особливо тяжких – 33,5%...

У січні–лютому 2020р. на території області було скоєно 8 умисних вбивств та замахів на вбивство, 15 умисних тяжких тілесних ушкоджень та 3 випадки зґвалтування.

Також за січень–лютий 2020р. кількість випадків крадіжок становила 1089, шахрайств – 269, грабежів – 52, розбоїв – 9, хабарництва – 9…»


Відштовхуємося від того, що за динамікою «кривої злочинності» стежать лише спеціалісти в Нацполіції та прокуратури, а більшості людей вона невідома. Наше завдання: «розганяти хвилі» по соцмережам.

Хвиля перша

Дорогі черкащани! Недолуга політика центральної влади, провал економічних реформ призвели до вражаючого зростання злочинності. Лише за два місяці 2020 року в маленькій Черкащині скоєно вже 8 убивств (наші джерела в правоохоронних органах стверджують, що вбивств може бути значно більше). 8 наших земляків хотіли жити, любити, ростити дітей і радіти життю. Але не судилося…(фото понівечених трупів, чим огидніше, тим більший ефект).
Як зробити карантин вічним? Метеорити нам у поміч

Ми дійшли до того, що кожен з нас, виходячи з дому, наражається на смертельну небезпеку – потрапити під кулю, ніж чи автоматну чергу…

Хвиля друга

В останні місяці на Черкащині зафіксоване нечуване зростання кількості зґвалтувань. У Нацполіції сором’язливо кажуть про 3 випадки, але реально зґвалтувань в десятки разів більше. Випускаючи свою дружину на роботу, доньку в школу або університет, ми маємо знати, що кожної миті вони можуть стати жертвами ґвалтівників («розганяємо» фотографія: похилої жінки, що плаче; молодої жінки у закривавленому одязі тощо).

Чутки про страшні знахідки понівечених тіл з вуст у вуста передаються вулицями Умані й Звенигородки, Золотоноші та Канева. Вулиці Черкас щовечора порожніють через страх людей за долю своїх близьких…

Хвилі №3,4, 5,6, 7…27 накочуємо щодня. Достатньо, щоб тему тема кримінальної вакханалії «підігрівали» кілька інформаційно грамотних людей (більше не треба, бо ці хвилі радо й без найменшого примусу підхоплюватимуть десятки "корисних ідіотів"). З моторошними розповідями «очевидців», з інсайдерською інформацією від «перевірених джерел», з фотографіями, на які важко дивитися навіть чоловікам з міцними нервами…
Як зробити карантин вічним? Метеорити нам у поміч

«Хвилі» з соцмереж підхоплюють новинні канали, які всі свої випуски починають з інформації про сплеск злочинності на Черкащині. Офіційні особи все розгублено й непереконливо спростовують, що нам тільки на руку. Ми звинувачуємо представників правоохоронних органів у брехні, а місцеву та обласну владу – в бездіяльності та небажанні захистити людей від свавілля злочинців.

Хто стоїть за сплеском вбивств, зґвалтувань, шахрайств, ДТП? Кому вигідно дестабілізувати ситуацію в регіоні, заколисуючи людей казками та вигадками.

Ми вимагаємо правди!!!

…Запевняю вас, що за два-три тижні такої «інформаційної кампанії» в Черкаській області наступить ще один карантин. Цифри правдиві, обставини злочинів – теж переважно правдиві…

Ми просто трішечки зміщуємо акценти і робимо тему «злочинність» - щоденною топ-новиною …

На додачу можна налякати людей небезпекою падіння метеориту або літаку. Математики знають про такі розрахунки…Виходячи з дому щодня, кожен з нас має теоретичну можливість з вирогідністю 0, 00000000777 - потрапити під уламки метеориту.

Черкащани! Не наражайте себе на небезпеку! Смерть від метеориту – жахлива та безглузда (фото уламків метеоритів, що впали на землю, додаються).

Про небезпеку від метеоритів людям теж слід нагадувати щодня: зранку, в обід та ввечері…

…Приблизно за такою схемою «Проект COVID-19» перелякав увесь світ. Успіх переляку – приголомшливий. Якщо не знайти ефективну протиотруту проти подібних маніпуляцій, ми приречені бути регулярно нажаханими. І COVID-20, 21, 22 вже на підході…

Олександр Арабач
07.04.2020 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter