Звернення групи компаній «САН ПАУЕР ЗОЛОТОНОША» до жителів Золотоніського району

Звернення групи компаній «САН ПАУЕР ЗОЛОТОНОША» до жителів Золотоніського району9 липня в Золотоноші відбулись громадські слухання з питання виділення земельної ділянки під забудову сонячної електростанції. Наша група компаній щиро вдячна жителям Золотоніщини за підтримку нашої позиції з цього приводу, що все ж таки вдалось відстояти інтереси громади та не дати «розбазарити» землю, яка може приносити значні прибутки жителям даного регіону.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДИ ЗОЛОТОНІЩИНИ ТОВ «САН ПАУЕР ЗОЛОТОНОША-1»,ТОВ «САН ПАУЕР ЗОЛОТОНОША-2», ТОВ «САН ПАУЕР ЗОЛОТОНОША-3»,ТОВ «САН ПАУЕР ЗОЛОТОНОША-4» з приводу погодження, розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини території Золотоніської міської ради Черкаської області (за межами населеного пункту) під розміщення об’єкту енергетичної інфраструктури «Будівницво фотовольтаїчної електростанції потужністю 40 МВт» ТОВ «САНТЕК ЗОЛОТОНОША».

Виділення та надання земельної ділянки площею 75 га компанії САНТЕК ЗОЛОТОНОША є прямим порушенням громадських інтересів жителів Золотоноші.

Дана земельна ділянка виділена так, що виділення інших земельних ділянок неможливе і з технічних причин, бо до них немає під’їзду та можливості їх обслуговування. Тобто територія в кілька сотень гектарів землі промисловості буде заростати бур’яном, а Золотоніський район, Ви, шановна громадо, втратите мільйони надходжень до бюджету. Після звернень до суду, що ми збираємось зробити, жоден інвестор на проблемну ділянку навіть і не подивиться, і вся ця територія буде пустувати й надалі, за що, шановна громадо, подякуйте своїм чиновникам.

До Вашого відома, шановна громадо, хронологія подій стосовно даної ділянки:

- 30 листопада 2017 року група компаній САН ПАУЕР ЗОЛОТОНОША звертається з відповідною заявою до Черкаської ОДА з проханням виділення їй 100 га в Вашому районі для будівництва сонячної електростанції. Отримує дозвіл від Золотоніської РДА на розробку ДПТ 19 лютого 2018 року, а дозвіл на проект землеустрою - 5 травня 2018 року. Зверніть увагу - з подальшим наданням в оренду на 10 років. Працюємо впродовж п’яти місяців з РДА Золотоніського району, з місцевим відділом АПК Черкаської ОДА, готуємо всі необхідні документи, надаємо графічні зображення майбутніх ділянок.

- 2 квітня 2018 року компанія «САНТЕК ЗОЛОТОНОША» подає аналогічну заяву до Черкаської ОДА, на ті ж самі ділянки, що й компанія САН ПАУЕР ЗОЛОТОНОША. І вже 6 квітня 2018 року отримує дозвіл на розробку проекту землеустрою з подальшою орендою на 25 років.


Деякі факти, стосовно дат та термінів проходження документації, видачі рішень, наводять на доволі цікаві роздуми.

Закони України, Постанови Кабміну, нарешті Конституція держави спрямовані на покращення життя громадян держави, а в них чітко вказано, що використання ресурсів держави повинно бути з найбільшим економічним зиском для жителів держави.

А зараз тут порушуються всі ці норми та закони України!

Дуже цікаво - чому так цілеспрямовано і з таким цинізмом та на космічній швидкості порушуються права та громадські інтереси жителів Золотоніщини?

Чому грамотно не підійти до цього питання, правильно розподілити дану ділянку, не кажучи вже про «право первенства» в даній справі, розподілити дану ділянку між двома компаніями, місця вистачає - біля 300 га пустує? Нехай платять оренду дві компанії, відсотки з доходів підприємства також будуть надходити громаді, більше місцевих жителів буде працевлаштовано.

І чому містобудівна рада під головуванням пана Дмитренка Василя Івановича, головного архітектора області, погодила детальний план території без урахування інтересів групи компаній САН ПАУЕР, та ще й зі значними порушеннями, без містобудівних норм, та за відсутності на час містобудівної ради зданого до містобудівного кадастру геодезичних даних?

Тому, шановна громадо, закликаємо Вас блокувати дані так звані «громадські слухання», де враховуються НЕ ВАШІ інтереси, а інтереси певної групи осіб, земельних спекулянтів, що просто хочуть нажитися на Вашій землі, порушуючи при цьому всі відомі закони України при відводі земельної ділянки, котрих лобіюютьпевні чиновники.

З повагою, група компаній «САН ПАУЕР ЗОЛОТОНОША»
25.07.2018 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter