Вам потрібна ДАІ? Телефонуйте "в рельсу"!

29 липня на черкаській дамбі поблизу Панського сталося ДТП. «Опель Кадет» зіткнувся з вантажним автомобілем «КАМАЗ – 5511». Водія та пасажирку легковика затиснуло всередині салону. Люди спробували допомогти, але марно. Щоб врятувати життя двох людей, були потрібні спеціалісти з обладнанням. Один з водіїв поїхав у бік Золотоноші. Там одразу за Чапаєвським ринком стоїть дорожній знак «Виклик ДАІ».
Вам потрібна ДАІ? Телефонуйте "в рельсу"!

Згадаймо, що цифру 8, яку набирали в Україні при здійсненні телефонного дзвінка в інше місто (або - дзвінка на мобільний телефон) в Україні не набирають з 14 жовтня 2010 року.
По-друге, в Черкасах цифру «4» на початку телефонного номеру років 7-8 тому замінили на «3».
Добре, що поруч з місцем ДТП проїжджав чоловік, який знав мобільні номери керівництва черкаського ДАІ. Тому люди вижили.
На хвилинку замислимося. Траса «Черкаси-Київ» - одна з найбільш завантажених в Україні. По цій дорозі у столицю кілька разів на місяць їздять: голова Черкаської ОДА Тулуб, голова облради Черняк, міський голова Черкас Одарич, прокурор області Лісовий, голова ДПС області Хукаленко, інші офіційні та напівофіційні особи. Щодня вештаються туди-сюди мужні лицарі найкращих у Європі доріг – даішники. Й усі вони бачать дорожній знак, на якому близько 8 років - «туфта».
Ніхто й пальцем не поворухнув, щоб підняти слухавку й набрати номер керівника Золотоніського райавтодору. Якщо Інтернет не бреше, це Микола Іванович Циганник, працює в Золотоноші на вулиці Обухова, б. 70. Робочий номер телефону 5 21 44.
- Микола Івановичу, це Сергій Борисович (Валерій Петрович, Сергій Олегович, Петро Трохимович…). Тут у тебе треба поміняти…
Немає сумнівів, одного дзвінка було б достатньо, щоб на цьому знаку швидко замалювали «8», а «4» поміняти на «3». Але ніхто не телефонує Миколі Івановичу. А якщо не телефонують, то Микола Іванович вважає, що якось воно обійдеться.
Злостивці можуть припустити, що «начальство» банально не бачить знаку, який можна перекласти : «Вам потрібно ДАІ? Телефонуйте в рельсу!». Хто ж з них їздить по трасі зі швидкістю 90 км/годину?
У такому випадку цей матеріал стане їм в пригоді більше, ніж іншим. Швидкісна їзда збільшує ризик потрапити у ДТП. Когось з кращих людей області - Боже збав, звісно – затисне в розкуйовдженому салоні. Куди телефонувати по допомогу? У рельсу?
11.09.2012 17:10

Автор: Сергій Цюрюпа
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter