99 % українців не довіряють міліції, - опитування

99 % українців не довіряють міліції, - опитування Як інформує УНН, лише 1% українських громадян повністю довіряють вітчизняній міліції. Такі дані були оприлюднені Інститутом соціології НАНУ під час проведення круглого столу на тему "Ефективність роботи інституту дільничного міліціонера у сучасних умовах, передає кореспондент УНН.
Згідно з результатами даних проведеного Інститутом опитування 31% українців зовсім не довіряють правоохоронцям. 36% респондентів скоріше довіряють міліції, ніж не довіряють. 25% опитуваних не змогли визначитись, довіряють вони вітчизняній міліції, чи ні. 8% респондентів відповіли, що скоріше за все не довіряють МВС, а 1% опитаних визначився, що повністю довіряють правоохоронцям.
При цьому на засіданні круглого столу зазначили, що протягом останніх 12 місяців лише 2% опитаних Інститутом громадян звертались до міліції та отримали відповідь на звернення. 7% опитаних зазначили, що їх звернення залишились без відповіді і 91% опитаних взагалі не звертались до міліції.
02.04.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter