У міськраді Черкас планують дозволити спортсменам не комунальних спортшкіл безоплатно користуватися спортмайданчиками та футбольними полями

У міськраді Черкас планують дозволити спортсменам не комунальних спортшкіл безоплатно користуватися спортмайданчиками та футбольними полями   Під час засідання бюджетної комісії депутати дали декілька доручень. Про це інформують у міськраді Черкас,

Зокрема, департаменту освіти і гуманітарної політики доручили підготувати проект рішення, який дозволить спортивним школам міста Черкаси, які не є комунальними закладами, користуватись об’єктами спортивної інфраструктури на безоплатній основі.

«До мене неодноразово зверталися батьки і тренери з дитячого футболу стосовно того, що дітям забороняють займатися футболом на нових футбольних полях, які були побудовані за бюджетні кошти на території шкіл. Ми маємо виправити цю ситуацію», - наголосив Юрій Тренкін.

Також Юрій Тренкін надав пропозицію, яка стосується покращення теплопостачання у мікрорайоні Митниця. Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» і депутат міської ради Павло Карась пояснив, що у цьому мікрорайоні потрібно зробити реконструкцію обладнання центральних теплових мереж. Члени бюджетної комісії підтримали пропозицію і дали доручення Павлу Карасю підготувати бюджетний запит і вивчити питання, чи необхідна така реконструкція тепломереж у інших мікрорайонах міста.
04.06.2020 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter