Турнір з командного бігу БатлМайл (BattleMile) пройшов у Черкасах

За інформацією відділення НОК у Черкаській області, в Черкасах відбувся турнір з командного бігу БатлМайл (BattleMile). Приймав змагання легкоатлетичний манеж. Такий захід в приміщенні організували вперше. Минулого року Battle Mile стартував у Черкасах на Центральному стадіоні. Також це була перша матчева зустріч Battle Mile між командами областей.

Участь в турнірі взяли дві команди по 5 осіб: із Черкас та Кіровоградської області. Вони долали дистанцію в одну милю, або 1609 м 34 см. Перемогу вибороли черкащани з командним результатом пробігу 18 хвилин. Команда Кіровоградщини прийшла до фінішу на 43 секунди пізніше.

Особливістю цих змагань є їх командно-особистий характер та наявність джокера в команді. Кожна команда, яка бере участь у турнірі, складається з 5 спортсменів: 4 основних та 1 джокера, або запасного. В кожному забігові одночасно стартують по 2 команди. Джокери мають право одноразово замінити будь-якого учасника своєї команди на будь-якому етапі дистанції на будь-який відрізок.

Відділення НОК України в Черкаській області відзначило учасників та переможців змагань олімпійськими подарунками.
21.02.2020 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter