КП "Центральний стадіон" перейменовано на "Муніципальний спортивний клуб "Дніпро"

КП "Центральний стадіон" перейменовано на "Муніципальний спортивний клуб "Дніпро"Як інформують у міськраді Черкас, комунальне підприємство «Центральний стадіон» віднині матиме нову назву – «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро».

Рішення про це під час сесійного засідання 27 січня депутати ухвалили більшістю голосів. Чим викликані подібні зміни та для чого вони були необхідні, пояснив на своій сторінці в соціальній мережі «Facebook» заступник міського голови Юрій Ботнар.

«По-перше, ця назва відображає реальний зміст діяльності комунального підприємства. Ми створили міські команди з ігрових видів спорту та здійснюємо їх комплексну підготовку. У розвиток інфраструктури наша команда спрямувала найбільше коштів за всі часи Незалежності. Більше з тим – діяльність «Центрального стадіону» давно вийшла за межі простого функціонування спортивної споруди. Нині це один із основних спортивних центрів Черкас, – розповів Юрій Андрійович. По-друге, до такого перейменування нас додатково підштовхнули регламентні вимоги національної Федерації футболу».

За його словами, для отримання ліцензії на участь у другій лізі чемпіонату України черкаський «Дніпро» має називатися однойменно до підприємства-власника.

«Тож нову назву для «Центрального стадіону» нам довго обирати не довелося, – коментує посадовець. – Насамкінець хочу зауважити, що незабаром ми перейменуємо власне стадіон. Він отримає назву «Черкаси Арена». Утім, ми завжди готові розглянути пропозиції від потенційних спонсорів черкаського спорту».
03.02.2020 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter