Чорнобаївські "Вікінги" завоювали низку медалей на Кубку Євразії 2019 GPA / IPO з пауерліфтингу

Чотири золотих , дві срібних, одну бронзову медалі та дві нагороди в Абсолютній Світовій першості приніс у скарбничку Чорнобаївських «ВІКІНГів» виступ на Кубку Євразії 2019 GPA / IPO з пауерліфтингу та окремих вправ, який цими вихідними відбувся в Києві. До головної події року пауерліфтери готувалися з початку сезону. Зізнаються, що завдання було нелегким, адже випробувати свої сили на міжнародні змагання приїхало чимало справжніх професіоналів з України, США, Білорусі, Болгарії, Грузії, Туркменістану, Кіпру, Латвії, Ірану та Азербайджану, загалом 204 спортсмена, які змагалися у 284 номінаціях. А би стати кращими, й виграти чемпіонські трофеї у деяких вікових та вагових категоріях розгорілась небувала конкуренція. Та ніякі перипетії не стали на перешкоді іменитим Чорнобаївським спортсменам. Неймовірний позитив і надзвичайні емоції допомагали їм досягати своїх найкращих результатів.
Чорнобаївські "Вікінги" завоювали низку медалей на Кубку Євразії 2019 GPA / IPO з пауерліфтингу

Вони вкотре підтвердили свою майстерність та здобули такі нагороди:

Валентин Гонтар , капітан СК «ВІКІНГ» - пауерліфтинг до 75 кг. - 1місце (сума 670 кг.);

по вправах : присідання (265) кг. , жим (145) кг., станова тяга (260) кг.

- пауерліфтинг Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) 1 місце;

- двоборство до 75 кг. - 1 місце (сума 405 кг.);

- двоборство Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) - 1 місце;

Олексій Жадько- пауерліфтинг до 100 кг. - 3 місце (сума 590 кг.);

по вправах : присідання 210 кг. , жим 135 кг. , станова тяга 245 кг.

Ярослав Слуцький - пауерліфтинг до 82,5 кг. (Teeneger 18-19) - 1 місце (сума 470 кг.);

- по вправах : присідання 162.5 кг. , жим 115 кг. , станова тяга 192,5 кг.

Вюгар Гаджиєв - жим штанги лежачи до 90 кг. - 2 місце (157,5 кг.);

Марія Карпич - підйом штанги на біцепс до 56 кг. (Teeneger 16-17) - 2 мiсце (35 кг.);

Віта Зоря - підйом штанги на біцепс до 67,5 кг. (Teeneger 13-15) - 1 мiсце (40 кг.);

Звісно свій великий внесок у цей успіх команди зробив президент клубу Григорій Душейко, один з постійних спонсорів і меценатів проведення кубків та чемпіонатів з пауерліфтингу, всеукраїнського і світового рівня. За його організаційної підтримки всі бажаючі діти та молодь з двох районів Чорнобаївського та Золотоніського мають змогу тренуватися у спортивному клубі «ВІКІНГ» та їздити на змагання різних рівнів. А виконання таких зобов’язань потребує чималих витрат.
Чорнобаївські "Вікінги" завоювали низку медалей на Кубку Євразії 2019 GPA / IPO з пауерліфтингу
«Розділяю радість усіх, хто долучився до цієї непересічної події у спорті, яка надасть потужного імпульсу у популяризації та пропаганді здорового способу життя, - сказав Григорій Душейко . -Сьогодні ми зібралися у період великих викликів і змін, але разом з тим це дуже величний і визначальний для України час. Переконаний, що проведення таких заходів у час коли в країні триває війна дозволяє відволіктися нам від проблем та негараздів сьогодення і чітко зрозуміти, що після тріумфального завершення військових дій, в подальшому мають бути перемоги тільки спортивні».


Григорій Петрович подякував організаторам Кубку Євразії за можливість спортсменам з Черкащини, зокрема спортивному клубу «ВІКІНГ» позмагатися із світилами пауерліфтингу з інших країн, аби зрозуміти, як і куди їм рухатися далі, щоб стати чемпіонами серйозних міжнародних заходів.

Отже, для вікінгівців, які стали чемпіонами та призерами Кубку Євразії ця важлива перемога є чудовим джерелом енергії для подальшої реалізації наступних проектів,бажання рухатися вперед, досягати нових цілей разом з президентом клубу пропагуючи здоровий спосіб життя.

-Дякуємо що ви з нами, Григорію Петровичу, - дружно заявляють силачі спортивного клубу .-Вірте в нас і ми вас не підведемо.

Ніна Семенова
19.11.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter