У Черкасах вивчають можливість проведення навесні Відкритого чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців

Як інформують у Черкаській ОДА, в області вивчають можливість проведення навесні 2020 року Відкритого чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців. Із такою ініціативою до регіону завітали представники Управління державної охорони України, Міжнародної федерації тілоохоронців, а також Ради Федерації тілоохоронців України. У Черкаській обласній адміністрації вони зустрілись з керівництвом області.
У Черкасах вивчають можливість проведення навесні Відкритого чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців

Зі слів першого заступника начальника Управління держохорони України Ігоря Піскуна, змагання з багатоборства тілоохоронців покликані популяризувати, зокрема й поміж молоді, такий вид спорту, у той же час сприяють підвищенню рівня майстерності серед професіоналів.

У цілому ж змагання – одна з ефективних форм підготовки, під час яких у ситуаціях, наближених до реальних подій, учасники мають змогу демонструвати набуті знання й уміння.

Генеральний секретар Міжнародної Федерації тілоохоронців, генерал-майор Леонід Кучерявий розповів, що у 2020 році планують провести вже XX чемпіонат України, X чемпіонат світу. Сам вид спорту зареєстрований як національний. І за цей період вдалося підготувати 47 майстрів спорту, 17 майстрів спорту міжнародного класу, 2 майстри «заслужених».
18.11.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter