У Черкаській ЗОШ №18 відкрили оновлену спортивну залу, в яку "Група Венето" вклала понад 100 тисяч доларів

Як інформують у ПВД, в Черкасах відкрили оновлену спортивну залу: меценат інвестував в ремонт понад 100 тис. доларів

Заміна лінолеуму на сучасний паркет з канадського клену, ремонт роздягалень, встановлення нових баскетбольних щитів, облаштування бойлерів для гарячої води, а також виготовлення спеціальних трибун для глядачів. Саме такі роботи виконало приватне підприємство «Група Венето» у черкаській школі № 18. Сума інвестицій понад 100 тис. доларів.
У Черкаській ЗОШ №18 відкрили оновлену спортивну залу, в яку "Група Венето" вклала понад 100 тисяч доларів

Оновлення в цій школі були зроблені не випадково. Із вересня 2019 року тут діє два спортивних баскетбольні класи, де навчається більше 30 юних баскетболістів.

Корпорація «Група Венето» і меценат, голова Федерації баскетболу України, Михайло Бродський вирішили осучаснити унікальну спортивну залу школи, щоб учням закладу було комфортніше займатися фізкультурою і проводити тренування. У подальшому спортивна зала школи буде слугувати ареною для проведення змагань із баскетболу, гандболу і волейболу.

«Відкриття спортивного залу в школі № 18 – це продовження проектів із розвитку дитячого баскетболу в Черкасах. Такі речі має робити кожен, поважний бізнесмен, меценат. Не збирати коштовності, картини, автомобілі, а інвестувати кошти в наших дітей. Сьогодні в черкаській баскетбольній школі «Черкаських Мавп» займається понад 500 дітей. У Черкасах уже діє чотири баскетбольні класи», - розповів головний меценат проект Михайло Бродський.

Роботи із заміни підлоги були виконані за найкоротші терміни – протягом місяця. Їх зробили до початку опалювального сезону, щоб із середини жовтня діти школи вже займалися у оновлені спортивній залі. Цей зал був відремонтований саме для дітей школи № 18, а також для проведення різноманітних змагань. Приміром, днями тут відбувалися змагання серед дітей зі спортивної гімнастики.

За кошти корпорації «Група Венето» були виготовлені і встановлені нові трибуни для глядачів, баскетбольні щити і шафки для дітей, які займаються в спортивних класах.

«На цьому ми не зупиняємося. На території школи № 18 розпочалися роботи із заливки фундаменту під майбутній баскетбольний майданчик. Вже наступного року плануємо його відкриття. Роботи виконуються частково за бюджетні кошти, частково за гроші меценатів», - відзначив депутат міської ради, керівник корпорації «Група Венето» Олександр Згіблов.

За його словами, подібна паркетна підлога мала бути у спортивній залі школи № 34. Проте міська влада Черкас відмовилася від цього проекту і зупинила фінансування.
13.11.2019 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter