У Черкасах відбувся перший етап Всеукраїнських змагань Кадетської Регати "Золоте Весло"

Як інформують у міськраді Черкас, близько двохсот учасників з різних куточків України сьогодні змагались в акваторії Черкас за перемогу в академічному веслуванні.
У Черкасах відбувся перший етап Всеукраїнських змагань Кадетської Регати "Золоте Весло"

Серед гостей, зокрема, були команди юних спортсменів (2003-2006 р.н.) з Києва, Харкова, Херсона, Дніпра, Кам'янського, Новомосковська та Миколаєва.

Адже саме сьогодні в нашому місті проходив перший етап Всеукраїнських змагань Кадетської Регати "Золоте Весло". Його організаторами виступили гребний клуб "Дніпро" спільно з Черкаською обласною федерацією веслування академічного України за підтримки міської влади Черкас.

- Ми раді вітати усіх гостей нашого міста. Бажаю кожному з вас успішних виступів, яскравих перемог та досягнення бажаних результатів у спорті та житті, - наголосив міський голова Анатолій Бондаренко, вітаючи юних учасників змагань.

За підсумками водних перегонів серед лідерів були юнаки з Херсону, Києва, Черкас, Кам'янського та Дніпра. А кращі результати показали дівчата - з Новомосковська, Дніпра, Київа та Миколаєва.

Спільно з президентом Черкаської обласної федерації з академічного веслування Іваном Сухарьковим та директором гребного клубу "Дніпро" Ігорем Могильним Анатолій Бондаренко вручив почесні грамоти, медалі та подарунки переможцям.

У розмові юні спортсмени, які завітали до Черкас з інших міст, поділились своїми враженнями:

Аміна Яковішена з м. Кам'янського була вражена мальовничими краєвидами Дніпра, архітектурою, інфраструкторою та сучасними будівлями. Каже, що чудові умови проживання і відпочинку, тож із задоволенням переїхала б до Черкас жити.

Чиканов Ілля, Роман Гонтар та Назар Радкевич, які приїхали з Києва, звернули увагу на масштаби дамби, відремонтовані дороги та тротуари, охайність та чистоту в місті, відсутність пробок та зручність пересування. Хлопці зауважили, що Черкаси досить зручне та комфортне місто.

А от Аліну Корнієнко з м. Дніпро вразила наша набережна і водна акваторія. А ще ... хвилі на Дніпрі. За словами дівчини, у їх рідному місті річка значно менша за розмірами і вона спокійна. А тут - справжне море - бурхливе та велике, що не видно кінця-краю. Також Аліна відзначила велику кількість церков, скверів та зелених зон, які лишають гарні враження. На її думку, це справжня цінність Черкас.
03.06.2019 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter