Дитячий спорт у Черкасах розвивають тренери-пенсіонери

Дитячий спорт у Черкасах розвивають тренери-пенсіонериУ Черкасах у цьому році значно збільшилась кількість учнів спортивних шкіл. У минулому році нараховували 2272 учня, у цьому році – 2745. Отже учнів, бажаючих фізично розвиватись , стало більше на 475, але у зв’язку з цим виникли інші проблеми, пише Черкаси Online.

Перша проблема: Черкаський тренерський склад перебуває майже у пенсійному віці. Середній вік – 60 років. А набрати більш молодший тренерський склад дуже проблемно, тому що рівень заробітної платні дуже низький. Наприклад, при тренуванні 4 груп або 40 чоловік, платня буде складати не більше 1200 гривень у місяць.

Другою проблемою подальшого спортивного розвитку учнів, є відсутність бажання тренера високої кваліфікації займатись з учнями початковою підготовкою. Тому що, знов таки, при підготовці майстрів спорту, тренер отримує однакову заробітну плату з тими, хто веде групу початкової підготовки. Тому і невигідно тренерам вести «початківців», які ще новачки у спортивній сфері, легше працювати вже з досвідченими спортсменами.

Протягом двох місяців, у Черкаському департаменті освіти та гуманітарної політики готувалися зміни до програми розвитку спорту та фізичної підготовки. Програма вже розроблена і готова до дій. Але під час сесії міськради, Сергій Одарич, міський голова, відправив програму на доробку, тому що, при її втіленні у бюджетній сфері виникають труднощі з фінансуванням.
23.11.2012 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter