Томенко просить СБУ розслідувати факти "кібератаки" на непідконтрольні владі українські сайти

Томенко просить СБУ розслідувати факти "кібератаки" на непідконтрольні владі українські сайти Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко звернувся до керівництва СБУ з проханням втрутитися у ситуацію з порушенням інформаційної безпеки в Україні.
Микола Томенко звертає увагу на те, що останнім часом в Україні суттєво збільшилась кількість «кібератак» на Інтернет-видання, електронні пошти та мобільні телефони політиків і громадських діячів.
Особливо ця ситуація загострилася під час подій, пов’язаних з акціями українців щодо необхідності євроінтеграції України та організації Євромайдану. Тоді, за кілька днів масово розкидався спам на телефони, електронні пошти, були зламані сайти Українська правда, Цензор.net та ін.
Оскільки йдеться про питання інформаційної безпеки в Україні та порушення безпеки окремих громадян, Голова Комітету ВР просить СБУ втрутитися в ситуацію та поінформувати Комітет про результати розслідування.
Микола Томенко зауважив, що експерти говорять про те, що мова йде про системно сплановану акцію, яка здійснюється за межами нашої країни або в Україні під фактичним прикриттям спецслужб. Крім того, в пресі вже давно йдеться про те, що певні проросійські шовіністичні організації спеціально набирають людей та фінансують антиукраїнську кампанію в системі так званого Інтернет-коментування. «Можливо, і ця кампанія пов’язана з впливом з-за кордону, який має на меті не допустити євроінтеграції України в ЄС», – припустив Микола Томенко.
Подібне звернення Голова Комітету направив Секретарю РНБОУ Андрію Клюєву.
Як ми вже повідомляли, вчора "Провінція" також потерпала від DDoS-атаки.
27.11.2013 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter