Віктор "Ієзуітович" Білоусов пояснив, що просив суд заборонити мирні зібрання в Черкасах, щоб "не перешкоджати вільному волевиявленню людей"

Віктор "Ієзуітович" Білоусов пояснив, що просив суд заборонити мирні зібрання в Черкасах, щоб "не перешкоджати вільному волевиявленню людей" Міська влада Черкас звернулася до суду з пропозицією заборонити проведення в Черкасах мирних зібрань терміном на 2 місяці. Виконувач обов`язків міського голови Черкас Віктор Білоусов вдався до ієзуітського пояснення цього кроку. Коментар Білоусова наводить прес-служба Черкаської міської ради.

У зв’язку з тим, що напередодні проведення масових заходів в центрі міста ми отримали інформацію, що в місцях масового зібрання людей готуються серйозні провокації, що могло б перешкодити вільному волевиявленню людей (в той час там збирався Євромайдан) та поставити під загрозу хід виборчої кампанії (на території міста знаходяться два округи, на яких призначено перевибори, а отже фіксується висока активність кандидатів та лідерів політичних сил), я був змушений звернутись до суду з адміністративним позовом.
На сьогодні суд першої інстанції встановив тимчасові обмеження – щодо реалізації права на мирні зібрання на центральних площах міста з 26 листопада 2013 року по 25 січня 2014 року.
Особисто я не заперечуватиму, якщо апеляційний суд, за поданням якоїсь політичної партії відмінить це рішення, адже завжди підтримував свободу слова та волевиявлення, що гарантує держава. Демократична обстановка в стінах міськвиконкому – тому приклад.
Враховуючи виступ Міністра внутрішніх справ, в якому він запевнив, що правоохоронці не будуть застосовувати силу до мирних зібрань, та звернення Президента України, я пропонував би політичним партіям підписати Меморандум про мирний характер проведення зібрань без провокацій, що спричиняють загрозу життю та здоров’ю громадян.
26.11.2013 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter