На зустрічі з міжнародними спостерігачами Тулуб зіграв у "повний отказ" від своїх улюблених виборчих забавок

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб сьогодні у ході робочої зустрічі з міжнародними спостерігачами обговорив проведення повторних виборів народних депутатів України в 194-ому та 197-ому округах. Про це інформують у Черкаській ОДА.
Національний Демократичний інститут Міжнародних відносин, представники якого прибули на зустріч із очільником Черкаської області, вже понад 20 років працює у сфері зміцнення демократичних процесів. Минулого року НДІ вже організовував міжнародну місію спостереження напередодні парламентських виборів, а впродовж наступних двох тижнів представники інституту відвідають всі округи, в яких відбудуться довибори.
– Жодні вибори не бувають безпроблемними. Та все ж, нічого не повинно завадити проведенню чесних виборів та встановленню їх результатів, – сказав керівник виборчих програм Маріо Мітре.
Сергій Тулуб зазначив, що позиція влади була і залишається незмінною – незалежно від партійної приналежності, депутатом має стати людина, яка захищатиме інтереси Черкащини та зможе реально вплинути на вирішення тих проблем, з якими на місцях не можна впоратись.
– Зараз область тільки втрачає від того, що у Верховній Раді України має на двох представників менше. Партія регіонів під час цих виборів не висувала жодного кандидата у народні депутати. Зі свого боку, ми сприятимемо тільки тому, щоб вибори пройшли демократично та максимально прозоро. Наша мета – забезпечити рівні умови та сприятливий клімат для проведення вільних і справедливих виборів.
Найголовніше для нас підготуватися до виборчого процесу, зокрема: створити належні умови роботи дільничних виборчих комісій, забезпечити їх приміщенням, облаштувати його усім необхідним технічним і матеріальним обладнанням та завадити проявам порушень виборчого законодавства. Ніщо не повинно заважати виборцям зробити свій вибір. На жаль, передвиборча кампанія почалася з боротьби «чорних» піар-технологій. Замість того, щоб запропонувати виборцям програми та кроки вирішення тих чи інших проблем, лунають лише пусті лозунги. А люди, в першу чергу, повинні знати про те, з чого почне свою роботу потенційний кандидат в народні депутати, – підкреслив очільник області.
Маріо Мітре висловив солідарність із позицією обласної влади щодо невтручання у виборчі перегони. Крім того, очільник Черкащини відкинув можливість втручання міліції у виборчий процес.
– У підготовці ми врахували досвід попередніх парламентських виборів. Міліція має бути поза політикою і на виборах у проблемних округах правоохоронці діятимуть тільки там, де це передбачено чинним законодавством, – зауважив Сергій Тулуб.
21.11.2013 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter