Томенко проводить "нараду у Філях" з партактивом черкаської "Батьківщини"

Томенко проводить "нараду у Філях" з партактивом черкаської "Батьківщини"На даний момент в обласному штабі ВО «Батьківщина» відбувається зустріч віце-спікера Верховної Ради Миколи Томенка з активом облорганізації. Як повідомляють в прес-службі «Батьківщини», на порядку денному - активізація роботи «Батьківщини» по боротьбі з режимом Януковича.
«Щоденно в силу різних обставин, як-то некомпетентність і непрофесійність влади, високий ступінь корупції на всіх рівнях, деморалізації суспільства тощо в Україні відбуваються надзвичайні події: гинуть люди на виробництві, відновився перерозподіл бізнесу, що інколи завершується вбивствами підприємців, стали нормою напади на журналістів, суттєво зросла статистика пограбувань та розбійних нападів тощо, – сказав Микола Томенко. - На фоні цього правоохоронні органи, які повністю втратили довіру населення, сконцентрували свої зусилля на боротьбі з політичною опозицією та журналістами, які, приміром, опублікували інформацію про пошкоджені бігборди Президента. Характеристикою надзвичайності, непрогнозованості і нестабільності Української держави є фантастичний відтік капіталу та бізнесменів, які воліють працювати за кордоном, а не в Україні»
Саме тому цьогорічні парламентські вибори мають стати вирішальним боєм владному режиму Януковича, вважає віце-спікер. Партія регіонів також це розуміє, тому буде застосовувати весь набір політичних технологій, щоб втриматись, і «Батьківщина» має виробити спеціальну стратегію перемоги і, що найголовніше, захисту цієї перемоги.
Окремо Томенко наголосив на необхідності «звірки» партійних лав, оскільки перед такою запеклою політичною війною партійних багнетів краще мати менше, зате надійних.
17.02.2012 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter