У Черкасах Опора звернулася в Нацполіцію через відсутність вихідних даних на білбордах 4 кандидатів у Президенти

На Черкащині представники ОПОРИ звернулися в поліцію через відсутність вихідних даних на білбордах із зображеннями Руслана Кошулинського, Юлії Тимошенко, Олександра Вілкула та Геннадія Балашова, а також через друковану політичну рекламу Сергія Капліна.

Так, у Каневі вздовж вулиці Енергетиків 2 лютого активістами ОПОРИ була зафіксована друкована політична реклама кандидатів в Президенти без вихідних даних. Йдеться, зокрема, про білборд із зображенням Руслана Кошулинського, борд із Юлією Тимошенко, а також щонайменше вісім листівок із фото Кошулинського, що були розклеєні на інформаційних стендах.

Активісти ОПОРИ зафіксували вказані факти, викликали поліцію та звернулися із відповідною заявою в правоохоронні органи.

У місті Корсунь-Шевченківський 5 лютого представники ОПОРИ зафіксували два білборди без вихідних даних із зображеннями кандидата в Президенти Олександра Вілкула та один борд із Геннадієм Балашовим.

У Черкасах в центрі міста 1 лютого представники ОПОРИ зафіксували роздачу друкованої політичної реклами із зображеннями кандидата в Президенти Сергія Капліна та символікою Соціал-демократичної партії без вихідних даних. Жінка роздавала газети, які всередині містили відповідну кольорову вкладку, присвячену Капліну. Вкладка має окрему від газети нумерацію сторінок та різниться від неї дизайном.
07.02.2019 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter