Опора: На Новий рік на Черкащині УКРОП, радикали й "Свобода" вручали подарунки

Як інформують у ГО «Опора», представники регіональних осередків політичний партій вітали з Новорічними святами та вручали подарунки на Черкащині. Зокрема, школа в Городищі отримала телевізор від партії УКРОП, жителі села на Смілянщині – насос для свердловини від Радикальної партії. Також дітям із центру реабілітації в Умані були подаровані солодощі від ВО «Свобода».
Опора: На Новий рік на Черкащині УКРОП, радикали й "Свобода" вручали подарунки

Про це політики інформують на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook та на сайтах організацій.

Так, представники партії УКРОП, зокрема голова обласного осередку Сергій Танюк, подарували телевізор загальноосвітній школі № 3, що в місті Городище.
Відповідна новина опублікована на партійному сайті 9 січня, а в тексті зазначається, що подарунок зроблено «напередодні новорічних свят».

Вручала подарунок депутатка Городищенської міськради від партії УКРОП Олена Набок.

ОПОРІ не вдалося отримати коментар щодо подарунку від обласного осередку партії УКРОП.

Жителі села Куцівка, що на Смілянщині, теж отримали подарунок від політиків. Як повідомляє у своєму «Фейсбуці» керівник Черкаської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Іван Полудень, напередодні Нового року він подарував селянам насос для свердловини.

На сторінці Полудня зазначається, що після подарунку вода з’явилася у домівках жителів та у дитячому садку. Також Полудень інформує, що провів зустріч із жителями Куцівки у сільській раді.

«Ініціатива надійшла від людей. Коли ми були на день сільського господарства, люди підійшли до Івана Полудня і попросили допомоги із придбанням насосу, бо отака біда була в селі. Він пообіцяв, що допоможе. Цей насос вдалося знайти: його не купували за гроші, а взяли в підприємця, який погодився бути спонсором», - коментують в прес-службі обласної організації Радикальної партії.
Опора: На Новий рік на Черкащині УКРОП, радикали й "Свобода" вручали подарунки

Зазначимо, що 6 грудня, Полудень подарував обігрівач для будинку культури в тому ж таки селі Куцівка. А 14 листопада Радикальна партія на Черкащині привітала працівників сільського господарства продуктовими наборами.

Додамо, також вітали із святами і представники ВО «Свобода». 4 січня вони привітали вихованців Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Умань з Різдвяними святами.

Як інформують в прес-службі обласної організації партії, до закладу завітав голова фракції ВО «Свобода» в Уманській міській раді Сергій Яремчук.
«Свободівці поспілкувалися із дітьми, розповіли їм про історію міста та подарували їм солодкі подарунки», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляла ОПОРА, представники обласних та районних осередків партій на Черкащині вітали дітей дошкільних навчальних закладів з Днем святого Миколая. Зокрема, партійні осередки ВО «Батьківщина», «Наш край», Радикальної партії Олега Ляшка та БПП «Солідарність» організовували святкування та дарували дітям подарунки.
15.01.2019 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter