Передвиборча Черкащина: ВОНИ експериментують з нами, а МИ - з ними

З початком нового року життя в регіоні аж занадто активізувалось.
Сергій Борисович Тулуб з провітреною головою повернувся до роботи з багатьма новими домашніми заготовками (про що, напевне, здогадуються місцеві регіонали, підлеглі, Сергій Одарич), які зі зціпленими зубами чекають на холодний душ. Перш за все, мова піде про утворення шести, а не семи мажоритарних округів на території Черкаської області.
Регіоном поширилися чутки для декого просто жахливі: про можливі варіанти меж майбутніх виборчих округів. Так, згідно версії, до умовного лівобережного округу включать Чорнобаївський, Драбівський райони та безцеремонно приєднають частину міста Черкаси, відстань між якими близько 50 км. І це все для того, щоб екс-голові Чорнобаївської райдержадміністрації, депутату-мажоритарнику обласної ради від Чорнобаївщини та новопризначеному заступникові губернатора Олексію Головку легше було стати народним депутатом України.
Цікава ситуація з іншою частиною Черкас, яку планують включити до виборчого округу разом з Черкаським районом. Черкаським районом керує Євген Миронович Влізло. Як людина, що особисто знайома з Євгеном Влізло, хочу сказати, що суть цієї людини цілком відповідає прізвищу: якщо не проїде як танк, про пролізе в мікрощілину, як восьминіг. Не варто забувати, що крім того, що екс-заступник голови облдержадміністрації Євген Влізло є одним з най наближених до Сергія Тулуба, він також є депутатом Черкаської міської ради. На сесії Черкаської міської ради топ-новиною стало складення протоколу про корупцію та передача справи в суд на секретаря Черкаської міської ради Віктора Горкуна, який, хоча і є членом Партії регіонів, та обласні керманичі вважають це вже просто формальністю. Дозволю собі припустити, що розігрується чергова багатокрокова комбінація, метою якої є бажання посадити у крісло секретаря Черкаської міської ради Євгена Влізла, який і є тим самим другим кандидатом Сергія Тулуба в народні депутати України. Для частини виборчого округу, розташованому у Черкаському районі, Євген Влізло дуже добре відомий як двічі голова Черкаської райдержадміністрації, який весь позитив привласнить собі, а всі гріхи та недоліки по Черкаському району повісить на свого попередника і підлеглого Михайла Склярова. Черкасцям же Євген Влізло відомий як кандидат на посаду Черкаського міського голови, який, хоч і програв Сергію Одаричу, та показав доволі високий результат як для людини не місцевої, і яку так само безцеремонно нав’язував черкащанам Сергій Тулуб.
На мою думку, розрахунки наступні: через обрання Євгена Влізла секретарем Черкаської міської ради черкащанам буде запропоновано обрати кандидата, який матиме пряме відношення до побудови Міста Успіху (так Сергію Олеговичу, Вам не здалося), адже 2012 року небачена до цього сума в розмірі 185 млн. грн передбачена бюджетом розвитку на всіляку передвиборчу замануху для черкащан (з них на житлово-комунальне господарство близько 150 млн. грн. на ремонт доріг, житла тощо).
Ви запитаєте - а що Одарич? Ну звичайно, Сергій Олегович чухає потилицю в роздумах – бути чи не бути народним депутатом України, бо шанси бути обраним має не малі. Та я б порадив Сергію Одаричу у цих непростих передвиборчих умовах посилити охорону і забезпечити безперешкодне пересування. Крім того, найняти кмітливих адвокатів, бо, як показує практика в останні роки, дуже розумні або потрапляють в якісь ну дуже неприємні негаразди, або не дружать з законом.
Ви запитаєте, а хто ж обере Влізла секретарем? Якщо дійсно буде поставлена задача, відповідаю: більшість, яка так організовано, вихвалено і понадпланово різала міську землю, різала бюджет, різала рухомий склад «Черкасиелектротрансу» на металобрухт, (який, до речі, є заставним майном перед Пенсійним фондом), зрізала асфальт, який зник у невідомому напрямку, в кредит на 60 млн грн наклала, вибачте, поклала та недоклала неякісний асфальт, створила «Черкаситранс», повсідалася керівниками комунальних підприємств і установ, попризначалась високопосаженими працівниками органів самоврядування, та ціла купа іншого матеріалу, акуратно складеного у папочки компетентними органами, які потирають руки і чекають на команду. До речі, другий протокол про корупцію вже також складено і направлено до суду на керівництво одного з департаментів міськвиконкому. За цього сценарію Одарича зіллють без докорів сумління, як він злив свого часу, без попередження, Дзюбу, Александрова, Гуру, та інших, які працювали на нього як на товариша і кандидата, який тепер пробує усунути від себе Олександра Радуцького, директора Дирекції Парків, який до речі, живота не щадив задля перемоги Одарича – з Тулубом в ефірі реально боровся, затримував машину з прослушкою та зробив багато іншого добра для свого друга.
Якщо ж Сергій Одарич піде на вибори, зуміє втримати ситуацію під контролем і «криша» в особі Михайла Бродського не протече, а ще й переможе – Сергій Тулуб отримає Євгена Влізла в якості фактичного керівника міста, який на пару з Віктором Беззубенком, першим заступником міського голови, будуть керувати останнім бастіоном іменем Сергія Тулуба. А Одарич увійде в провладну більшість і не підведе свого патрона, який працює в команді Клюєва-Колеснікова, що для Тулуба є теж прийнятним результатом…
Влада в особі Сергія Тулуба хоче «покарати» Богдана Губського, який щедро обдаровує лівобережну Черкащину, приготувавши округ з Золотоніського, Канівського, Городищенського, та Корсунь-Шевченківського районів, та виставивши Героя України та просто не менш заможного Геннадія Бобова.
Також «залізною» підтримкою користуватимуться Валентин Нечипоренко, друг Президента, та Андрій Крохмаль, друг губернатора.
Смілянський округ пробували поділити між собою два провладні кандидати -депутати екс-бютівці Семенога та Савченко. Подейкують, саме Ігорю Савченку вдалося переконати Андрія Клюєва в своїй перемозі.
Про опозицію мова не йтиме, бо попереду ще звітно-виборні конференції у партіях, і говорити навіть про прізвища рано.
Цікавого коника викинув «незалежний» Комітет виборців України, який в унісон з думками губернатора чомусь саме на території Черкаської області вирішив провести експеримент, «по-своєму» нарізавши округи. Та який же збіг в кількості? КВУ теж запропонував утворити саме 6 округів, попередньо підготовлюючи і убаюкуючи виборця про урізання, та фактично виступаючи адвокатом влади. Зайвий округ буде утворено на сході країни, тож не переживайте. Звичайно, хлопці розповідатимуть, що це збіг, що межі не такі, та байки розповідатимуть дітям на ніч.
Цікаво ще одне, тож скількох земляків ми побачимо у Верховній Раді України наступного скликання? Злі язики брешуть, що у «Батьківщину» вхідний білет коштуватиме $3 млн для своїх, та $5 млн для «свіжих» опозиціонерів. Думаєте, не буде бажаючих? А скільки коштує імунітет від навіть банального спілкування з правоохоронцями? Отож бо.
Інші злі язики брешуть, що в «Регіонах», ні Ви не подумайте що в партії), квиточок коштуватиме від $5 млн, та попит значно перевищуватиме пропозицію, тож може коштувати і всі $10 млн. З чого можна припустити, що Черкащина дещо осиротіє. Не допоможе і «Фронт змін», в якому Черкаський осередок є сателітом Кіровоградського.
04.02.2012 14:00

Автор: Максим Колісник, депутат Черкаської обласної ради
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:54 05.02.2012 fenics:
Жаль, что СБ не учитывает человеческий фактор. Сегодня к Нечипоренку он отправил двух супер специалистов!!!!!!!!
!! А зря он снова поверил дамочке, которая провалила победу Влизла, и не только. С ее алчными аппетитами финал известен - ЗЕРО!!!!!!!!!!!
То же ждет и циника Головка. И как бы округа не пилили - результат будет один - провал.