Одарич угледів, як Ківалов та Колесніченко українізували черкащан

Одарич угледів, як Ківалов та Колесніченко українізували черкащанЗа інформацією ТСН, Черкаський міський голова Сергій Одарич запевнив, що після прийняття закону про мови російськомовні люди переходять на українську. Він попросив юристів уважно вивчити "мовний закон", який 3 липня у другому читанні підтримало депутатська більшість у Верховній Раді. "Щоб ми могли відреагувати на появу такого маразматичного документа", - сказав Одарич. Він також закликав усіх мешканців Черкас вивішувати українські прапори на знак протесту проти скандального мовного закону, щоб підвищувати патріотичний дух українців. "Скрізь повинен бути державний прапор. Біля шкіл, поліклінік та інших установ. Якщо десь немає флагштока, то треба встановити. Тому що ефект від прийняття закону позитивний. За останні три дні я спілкувався з людьми, які завжди говорили російською, а зараз переходять на українську", - зазначив Одарич.
Від Провінції: після такого сплеску патріотичного обурення якось воно навіть незручно запитувати: Одаричу, коли нарешті 60 мільонів гривень, які майже 11 місяців лежать на депозитному рахунку, перетворяться на капітально відремонтовані дороги? Хоча куди тепер Одаричу до доріг, коли він патріотизм піднімає?
05.07.2012 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:07 05.07.2012 Roman:
Красиво ввернули свій закид, нічого не скажеш... Так гармонійно вписується в тематику, співвідноситься з гострою культурною проблемою сьогодення... Вищий журналістський пілотаж від "Провінції"! )))