КПУ обурилася через підняття перед мерією Черкас прапору "іншої держави" - ЄС

КПУ обурилася через підняття перед мерією Черкас прапору "іншої держави" - ЄС Керівництво обласного та міського осередків Комуністичної партії України висловлює своє обурення фактом незаконного встановлення біля будівлі Черкаської міської ради іноземного символу - прапору Європейського Союзу. Про це RegioNews повідомили у прес-службі КПУ.
Церемонія підняття прапору Європи, яка відбулася сьогодні над міською радою, - це великою мірою спроба купки місцевих політиків ввести в оману громаду міста, адже підняттям прапорів не вирішуються проблеми черкащан. В Україні, на жаль, часто не дотримуються правил етикету щодо прапорів інших держав та утворень, - чи то через необізнаність з ними, чи то через звичайну недбалість. Це справляє негативний вплив на імідж держави, а в ряді випадків може розглядатись і як прояв неповаги до символів тієї чи іншої держави, - говориться в заяві.
Прикро, що політики в такий складний для держави час цинічно використовують настрої частини суспільства виключно для нагнітання напруги та створення «фону» для своїх виступів.
До того ж, підняття прапору іншої держави над будівлею органу місцевого самоврядування є антизаконним. Піар-акція, вчинена купкою у такий спосіб, порушує законодавство України в частині використання державної символіки та регламент роботи виконавчого Черкаської міської ради.
Як повідомлялося в ЗМІ, сьогодні на площі перед Черкаською міською радою група активістів і кандидатів у народні депутати України встановила прапор Європейського Союзу.
Від Провінції: ЄС – це економічне та політичне об’єднання, до якого входять 28 держав.
12.12.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter