Арсенюк у суді не зумів "втопити" Булатецького у "діжці" висмоктаних з пальцю приводів

Арсенюк у суді не зумів "втопити" Булатецького у "діжці" висмоктаних з пальцю приводівСьогодні відбувається засідання в Київському адміністративному апеляційному суді, на якому розглядають позов Олексія Арсенюка, кандидата в депутати по 194 округу, стосовно дій чи бездіяльності ЦВК щодо кандидата Миколи Булатецького, кандидата по 194 округу, висуванця від ВО «Батьківщина». Як інформує ГО «Опора», у позовній заяві Арсенюка йдеться про те, що Микола Булатецький не подав повні дані стосовно проживання за кордоном (у США в 1990-х роках), приховав місце роботи тощо. Відомо, що Центральна виборча комісія подала клопотання про незадоволення позовом кандидата Арсенюка. ЦВК не виявила даних, які могли б стати причиною зняття з реєстрації кандидата Миколи Булатецького.
Наступною причиною зняття кандидата, за словами представника Арсенюка, може стати те, що на документах має бути підпис керівника партії, яка висуває, а підписав Турчинов. У відповідь прозвучало наступне: відповідно до Статуту "Батьківщини", її керівниками є 4 особи, тому претензії кандидата Арсенюка, який вказує,що підписання документів Булатецького першим заступником партії незаконне, безпідставні.
Представниця ЦВК у суді зауважила, що порушено строки оскарження реєстрації кандидата Булатецького: це потрібно було робити до 26 жовтня, тож термін оскарження вже минув. Поки що представниця ЦВК заявила, щоб суд залишив позов Арсенюка без розгляду у частині скасування реєстрації Булатецького як кандидата в народні депутати.
Як інформує УП, Київський адміністративний апеляційний суд не скасував реєстрацію кандидата від опозиції в окрузі №194 у Черкасах Миколи Булатецького.
11.12.2013 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter