Одарич: Черкаська міськрада повинна закликати Януковича почати переговори з Майданом

Черкаська міськрада має закликати Президента до негайних перемовин із протестувальниками. Так вважає екс-мер Сергій Одарич. Вільні демократи ініціюватимуть для цього позачергову сесію міськради. На думку колишнього міського голови Черкас, іншого перспективного шляху вирішення нинішньої ситуації у країні просто не існує. Опісля кривавої суботи у столиці, мітингувальники за власним бажанням із Майдану не підуть. А застосування сили зусібіч лише поглибить конфлікт і призведе до нового кровопролиття. Про це повідомляють «ВІККА-НОВИНИ».

Сергій Одарич, колишній міський голова м. Черкаси: «Євромайдан готовий сідати за стіл переговорів із владою і шукати вихід із цієї ситуації, яка сьогодні. Натомість від Президента ми не чуємо нічого. Його не видно. Немає. Бачимо тільки переміщення машин із правоохоронцями, тому я вважаю, що завдання зараз міської ради як єдиного органу, який може звертатися від імені громади, збиратися терміново, ухвалювати звернення до Президента із закликом якомога швидше сісти за стіл переговорів».

Додам, що попереднє звернення до Президента та Верхової Ради з вимогами покарати винуватців побоїща на столичному Майдані, а також відправити уряд у відставку черкаським депутатам далося з великими потугами. Аж чотири години вони сварилися через зміст звернення. Тоді, нагадаю, регіонали намагалися підмінити текст із жорсткими вимогами на лояльний до чинної влади.
10.12.2013 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter