Навіки разом! Кандидат Мамалига притулився до мужнього плеча радикала Ляшка

Навіки разом! Кандидат Мамалига притулився до мужнього плеча радикала Ляшка В окрузі №194, із центром у Черкасах, кандидата в народні депутати України Володимира Мамалигу підтримала Радикальна партія Олега Ляшка. Представити Володимира Мамалигу черкащанам приїхав лідер партії Олег Ляшко.
Присягаю, після перемоги не зрадити своїх виборців і захищати їхні — інтереси словом і ділом. Не продавати себе і тих людей, які мене підтримали, ні за 30 срібняків, ні за 30 мільйонів доларів, — говорить текст присяги Володимир Мамалига 2 грудня під час прес-конференції. Тримає вила, з якими Олег Ляшко їздить Україною.
Ми ухвалили таке рішення, бо Володимир Мамалига відомий у Черкасах — і в усій Україні громадський і політичний діяч, який упродовж багатьох років патріотично, наполегливо, активно відстоює державницькі позиції, позиції українства. Проаналізувавши ситуацію, ми вирішили, що саме він достойний того, щоб його підтримувала наша партія, — заявив Олег Ляшко.
Володимир Мамалига подарував Олегові Валерійовичу загострену сокиру.
Олег Ляшко наголосив, що не потрібно підтримувати самовисуванців та опозиціонерів:
— Зараз головні проблеми на окрузі — масштабні фальсифікації, що влаштовує влада. Масово підкуповують людей, носять пайки, гроші, комісії формують так, що там тільки ті люди, що представляють владу. Масове засилля технічних кандидатів, які розтягуватимуть голоси й збиватимуть з пантелику виборців. Потім, коли люди не приходять на вибори, то "регіоналівські" фальсифікатори ставлять замість них галочку. А народ розводитиме руками: "Як вони стали депутатами, коли ми за них не голосували?". Партія регіонів висуває так званих самовисуванців. Насправді всі вони є вовками в овечих шкурах, — переконаний Олег Ляшко. — Те саме стосується й опозиціонерів.
Після присяги лідер вручає партійний квиток. Володимир Мамалига заявив, що боротиметься з Олегом Ляшком проти режиму Януковича, за єропейську Україну:
Ніхто нікому не давав права монополізувати думку народу, — каже — Володимир Володимирович. — Маємо знати, що нам протистоїть злочинний апарат Януковича, і його треба зупинити. Не можна пробачати, що вони розтоптали брудним мінтівським чоботом майбутнє наших дітей. Ми прокинулися в іншій країні. Але як будь-які батьки, своїх дітей будемо захищати до перемоги. Нашої перемоги.

Марина Григір Gazeta.ua
06.12.2013 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter