Опора: На 194-му окрузі на понад 10 дільницях ще досі не отримали попередні списки виборців

Опора: На 194-му окрузі на понад 10 дільницях ще досі не отримали попередні списки виборців Спостерігачами ГО «Опора» зафіксовано понад 10 дільниць, що досі не отримали попередні списки виборців. Проте керівник відділу Державного реєстру виборців запевняла спостерігачів у тому, що усі дільниці вже мають відповідні списки.
Сьогодні у відділі ведення Державного реєстру виборців Придніпровського району департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради опорівцями виявлено, як члени ДРВ видавали списки представникам дільничної комісії, серед яких був її голова та один представник. Важливо відмітити, що під час отримання списків має бути присутній голова ДВК та двоє її членів. Проте спостерігачі зупинили видачу списків, яка відбувалася з порушенням закону, після чого представники ДВК викликали ще одного свого члена.
Далі опорівцями було виявлено списки, які лежали на столах у цьому ж приміщенні. Варто зауважити, що в попередній розмові керівник відділу запевнила спостерігачів, що всі списки ДВК вже отримали. Коментувати ситуацію та пояснити, чому вона надала неправдиву інформацію, жінка відмовилася.
Нагадаємо, що 3 грудня був останній день процесу передачі попереднього списку виборців дільничним комісіям. Для того, щоб ця процедура відбулася в терміни передбачені законом, органи ДРВ продовжували працювати до 24 години
04.12.2013 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter