У Черкаському МВК зареєстрували 6-метровий запит на інформацію щодо розкладу руху на зупинках

Черкащани змусили владу зареєструвати 6-метровий запит на інформацію щодо розкладів руху, а працівник СБУ обізвав ДемАльянс «галімою організацією»
301 житель міста Черкаси запитав у влади про розклад руху всіх маршруток на конкретній зупинці, кількох зупинках чи всіх зупинках міста Черкаси. Ці звернення було зареєстровано у відділі реєстрації звернень громадян Черкаського міськвиконкому. Тепер, згідно з законом про доступ до публічної інформації, всі ці громадяни протягом 5 днів повинні отримати відповіді з розкладом руху громадського транспорту по зупинках, які цікавили цих людей. Таким є результат триденної акції активістів Черкаського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс».
Нагадаємо, що кампанію "Розкладам руху на зупинках - бути!" молодь почала ще з весни 2011року. Питання, які цікавлять молодь – справжня вартість проїзду в маршрутних автобусах в межах міста Черкаси, вимоги руху маршрутних автобусів до 24 години, розклади руху маршруток на всіх зупинках міста.
Згідно зі статтею 28 постанови КМУ від 18.02.1997 №176 «Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» всі зупинки громадського транспорту повинні бути обладнаними обов’язковими розкладами руху. Окрім того, наявність розкладів руху на зупинках допомагає відстежити, чи дотримуються перевізники міста Черкаси умов контракту і чи виконують обіцянки щодо регулярних перевезень громадян. Врешті, це робить життя жителів та гостей нашого міста комфортнішим.
Важливість проблеми для громадян є очевидною, до того ж це підтвердила участь 301 громадянина за 5 годин розміщення банеру в місті у створенні найбільшого в Україні листа запиту інформації. Учасники акції коментують, що люди завзято долучалися до активістів, навіть було проблематично завершити акцію, бо перехожі виявляли неабияку активність , хотіли долучитися до акції.
Працівник правоохоронних органів з часу появи громадських активістів під міськвиконкому виглянув зі вхідних дверей «білого дому» Черкас і почав кричати до організаторів, чи мають ті дозвіл на проведення мирних зібрань. «Дєвчонка, покажи дозвіл, неси сюди!» - кричав той.
Не менш дивною була зустріч з працівниками відділу роботи зі зверненнями, які відмовлялися реєструвати запит, аргументуючи це тим, що кожен громадянин, який підписався під ним, повинен дати дозвіл на обробку персональних даних.
Несподіваною стала зустріч з працівником СБУ Олександром Рибалкою, який раніше приїздив до колишньої голови осередку Плахути Таісіії та розпитував про фінансування та керівників організації. Цього разу він назвав ДемАльянс «галімою організацією», що було зафіксовано на відео, та накричав на учасників акції, звинуватив їх у влаштовуванні цирку.
Запит було зареєстровано. Черкащани чекають на відповіді.
У Черкаському МВК зареєстрували 6-метровий запит на інформацію щодо розкладу руху на зупинках

У Черкаському МВК зареєстрували 6-метровий запит на інформацію щодо розкладу руху на зупинках
16.03.2012 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter