Через "Черкасиобленерго" охоронна фірма не може розрахуватися з людьми

В Умані близько 50 працівників охоронної фірми "Легіон Безпеки" не можуть отримати заробітну плату, пише gazeta.ua. Фірма не має чим заплатити, бо їй за послуги заборгувало ПАТ "Черкасиобленерго". "Черкасиобленерго" заявляють, що боргів у них нема.
"Ми тривалий час ведемо переговори, проте результатів поки що немає, - прокоментував директор "Легіону Безпеки" Сергій Шпоть. – "Черкасиобленерго" з нами не розраховується, причин ми не знаємо".
За словами, Сергія Шпотя енергетики не віддали їм 500 тисяч гривень.
Прес-секретар підприємства Валентина Гоік стверджує, "Черкасиобленерго" боргів не має.
"Вчора таку інформацію оприлюднив фінансовий директор та заступник голови правління, - сказала Валентина Гоїк. – У нас є документи, що проводилися розрахунки з охоронними фірмами, ми працюємо офіційно".
"Легіон Безпеки" охороняв об'єкти "Черкасиобленерго" по області. Останні три місяці розраховуватися перестали. Працівники уманської філії охоронної фірми об'єдналися, щоб відстояти свою заробітну плату. Люди склали список, в якому записано близько 50 осіб. Сума боргу їхньої заробітної плати більше 100 тисяч гривень. Охоронці звернулися у прокуратуру. До правоохоронних органів звертався і Сергій Шпоть.
"Ми зверталися в СБУ, до губернатора та в податкову із скаргами на це підприємство, - каже Шпоть. – Поки що ситуація не змінилася".
15.03.2012 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter