У Черкаській прокуратурі провели нараду щодо захисту бізнесу на території області

У Черкаській прокуратурі провели нараду щодо захисту бізнесу на території області За інформацією Черкаської обласної прокуратури, очільниця Черкаської обласної прокуратури на виконання доручення Офісу Генерального прокурора провела оперативну нараду з начальниками профільних структурних підрозділів та керівниками окружних прокуратур щодо організації роботи на напрямі захисту інвестицій.

Катерина Шевцова доручила провести «аудит» кримінальних проваджень, у яких фігурують представники бізнесу, а також проаналізувати вжиття обмежувальних заходів.

«За результатами проведеного «аудиту» ми повинні забезпечити захист бізнес-суб’єктів від можливих зловживань з боку недоброчесних представників влади та правоохоронних органів. Наші зусилля повинні бути спрямовані на реальний захист представників чесного бізнесу та запобігання порушень їхніх прав та законних інтересів під час розслідування кримінальних проваджень».

Прокуратура має стати на заваді протиправному втручанню в діяльність підприємств, перешкоджанню правоохоронцями їхній роботі, зокрема шляхом проведення обшуків, блокування рахунків, вилучення та арешту майна.

Керівник обласної прокуратури також звернула увагу на особливості притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які займаються нелегальним підприємництвом, що нівелює процедуру сплати податків до бюджету.
08.02.2024 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter