Властивості та характеристики OSB 3

OSB 3 - це орієнтовано-стружкова плита (OSB) третього класу, яка виготовляється з деревної стружки, склеєної синтетичними смолами під тиском і при високих температурах.

Основні характеристики OSB 3:


 • Міцність. OSB 3 має високу міцність на вигин, розтягування та стиск. Це дозволяє використовувати її для виготовлення будівельних конструкцій, які піддаються значним навантаженням. Наприклад, OSB 3 використовується для виготовлення перекриттів, каркасів та фундаментів, які повинні витримувати вагу будівлі та інших навантажень.

 • Вологостійкість. OSB 3 має хорошу вологостійкість. Вона не розбухає і не деформується при контакті з водою. Це дозволяє використовувати її в умовах підвищеної вологості, таких як будівництво і виробництво меблів. Наприклад, OSB 3 використовується для обшивки стін, підлог та стель у ванних кімнатах і кухнях, де вона може піддаватися впливу вологи.

 • Біологічна стійкість. OSB 3 не піддається впливу грибків і цвілі. Це дозволяє використовувати її в умовах підвищеної вологості, де є ризик розвитку грибкових захворювань. Например, OSB 3 використовується для виготовлення піддонів, які можуть зберігатися на відкритому повітрі.

 • Екологічність. OSB 3 виготовляється з натуральних матеріалів, тому є екологічно чистим матеріалом. Вона не виділяє токсичних речовин, тому безпечна для здоров'я людини і навколишнього середовища.Застосування OSB 3:

OSB 3, яку можно придбати на сайті https://ekoles.com.ua/широко використовується в різних сферах, зокрема:


 • Будівництво. OSB 3 використовується для обшивки стін, підлог та стель, а також для виготовлення будівельних конструкцій, таких як перекриття, каркаси та фундаменти. Например, OSB 3 використовується для обшивки стін і даху в каркасних будинках.

 • Інженерія. OSB 3 використовується для виготовлення ємностей, контейнерів, палет та інших виробів, які піддаються значним навантаженням. Например, OSB 3 використовується для виготовлення палет, які використовуються для транспортування вантажів.

 • Меблеве виробництво. OSB 3 використовується для виготовлення корпусних меблів, дверей та інших виробів. Например, OSB 3 використовується для виготовлення дверей, які повинні витримувати вагу меблів.Додаткові характеристики OSB 3:


 • Теплопровідність. OSB 3 має низьку теплопровідність, що дозволяє використовувати її для утеплення будівель. Например, OSB 3 використовується для виготовлення теплоізоляційних панелей.

 • Звукоізоляційні властивості. OSB 3 має хороші звукоізоляційні властивості, що дозволяє використовувати її для звукоізоляції приміщень. Например, OSB 3 використовується для виготовлення звукоізоляційних перегородок.

 • Легкість. OSB 3 є легким матеріалом, що полегшує її транспортування та монтаж.

 • Простота обробки. OSB 3 легко обробляється ручними та механічними інструментами.Висновок

OSB 3 - це універсальний матеріал, який має широкий спектр застосування. Вона відрізняється міцністю, вологостійкістю, біологічною стійкістю, екологічністю та іншими корисними властивостями.

Крім основних характеристик, OSB 3 має ряд інших корисних властивостей, таких як:


 • Стійкість до вогню. OSB 3 має хорошу вогнестійкість. Вона не горить, а лише тліє при температурі від 200 до 300 градусів Цельсія.

 • Стійкість до стирання. OSB 3 має високу стійкість до стирання. Вона може витримувати інтенсивне використання.

 • Простота фарбування. OSB 3 легко фарбується різними видами фарб.OSB 3 - це сучасний матеріал, який має ряд переваг перед іншими будівельними матеріалами.
14.11.2023 22:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter