Міськрада: У Черкасах 268 укриттів є доступними для населення

Міськрада: У Черкасах 268 укриттів є доступними для населенняЗа інформацією ЧМР, 268 укриттів цивільного захисту доступні для населення у Черкасах. З них 139 – у комунальній власності міста, решта – приватні або державні.

Як зазначає заступник міського голови Віктор Беззубенко, до усіх сховищ має бути безперешкодний доступ під час повітряних тривог.

«Для контролю за технічним станом та доступністю укриттів, балансоутримувачі кожного з них визначили відповідальних осіб. Їхні списки є у міській раді. Якщо громадянин під час повітряної тривоги виявить, що укриття зачинене, прошу негайно звертатися до «Оперативної служби» Черкаської міської ради. Наша реакція буде миттєвою. Зауважу, що останнім часом таких звернень ми не отримували», - говорить Віктор Беззубенко.

Також він зазначив, що наразі готується документація для передачі на баланс міста модульних укриттів. 15 млн грн. субвенції на їх встановлення Черкаси раніше спрямували обласній владі. Після завершення усіх упоряджувальних робіт і передачі на баланс Черкаській міській раді ці сховища також будуть доступними для людей під час повітряних тривог, і місто нестиме відповідальність за їхню доступність.

Варто відзначити, що під час нещодавнього візиту до Черкас заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко побував на деяких об’єктах. Після цього на особистій сторінці у фейсбуці відзначив позитивну динаміку у питанні створення укриттів цивільного захисту на Черкащині і в обласному центрі зокрема.

Нагадуємо телефони «Оперативної служби»: 15-05; 073 234-15-05; 068 237-15-05.
14.11.2023 20:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter