10-11 листопада в Черкасах проходитиме агробізнес конференція "OkAgro"

10-11 листопада в Черкасах проходитиме агробізнес конференція "OkAgro". Про це інформують у Департаменті АПК Черкаської ОДА.

Велика сцена, 6 тематичних секцій, 45 спікерів, майже половина з яких вперше вийде на сцену ділитись унікальної інформацією та висновками які Ви не почуєте більше ніде. Більше 200 учасників будуть підбивати підсумки 2021 року, спілкуватись та обмінюватись корисним досвідом.
“На другій конференції будуть виступати ті, хто зростають швидше за всіх, переосмислюють власні стратегії та процеси, хто вміють працювати з новими технологіями та не бояться тестувати їх у себе на господарстві. Але найважливіше - знайшли час, сміливість та силу в собі вперше вийти на сцену, щоб поділитись досвідом зі своїми колегами. Ми будемо говорити про неминучі трансформації в бізнес-процесах агрокомпаній та про те як гнучко реагувати на зміни не втрачаючи рентабельність.” - організатор ОкАгро.

Зі сцени виступатимуть керівники агрокомпаній від 1000 до 300 000 га, які працюють від заходу до сходу України: Андрій Загорулько - керівник ТОВ "Бурат-Агро" ІМК, Поворознюк Олександр - засновник “АФ П’ятихацька”, Клеман Кусан - керівник “Агро КМР”, Олег Білявець - засновник групи компаній “Biligrain”, ТМ “Мамин Хліб”, Олексій Васильченко - засновник СТОВ “АФ Маяк” та один із ведучих YouTube каналу AGROSPHERA, Іван Мірошніченко - засновник ТМ Zernari, Андрій Капріца - керівник ФГ “Флора А.А.” та інші.

Кіндрат Булавін

Провінція
05.11.2021 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter