Бондаренко охарактеризував як "свинюшник" санітарний стан бульвару Шевченка в Черкасах

Бондаренко охарактеризував як "свинюшник" санітарний стан бульвару Шевченка в Черкасах Як інформує zmi.ck.ua, сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко проведе рейд санітарного стану міста.

Про це він заявив на ранковій нараді в мерії.

"Зранку я проїхав по місту. Вибачайте, але я такого свинюшника не пам’ятаю… У нас що, не прибирається зовсім бульвар Шевченка?", – обурився Бондаренко.

Зі свого боку, керівник КП "ЧЕЛУАШ" Олексій Мельник повідомив, що бульвар прибирають щодня, окрім неділі.

"У суботу люди виходять, прибирають. У понеділок о 8 ранку, а сьогодні о 9-ій, виїжає трактор повністю збирає все. А люди, які працюють у понеділок – виходять на роботу о 6-ій ранку. У нас п'ять освіб прибирають 27 кварталів бульвару Шевченка", - розповів Мельник.

На те, що працівників та техніки підприємтсва недостатньо, аби виконати цю роботу вчасно та в повному обсязі, поскаржився і директор департаменту ЖКК Сергій Танюк.

"Я вважаю, що департамент ЖКК зробив усе від нього залежне, щоб місто не потопало від сміття. Можна було, маючи розрахунок, провести тендер і забезпечити належний санітарний стан. Ми не маємо підрядника, не маємо техніки в комунальному підприємстві, людського ресурсу. Особливо складна ситуація в районах: поки прибираємо одне місце, захаращуєтья інше", - сказав Танюк.

Врешті Бондаренко сказав, що через незабаром вирушить в місто, аби перевірити якість прибирання.
16.04.2018 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter