Капітан карного розшуку Анісімов врятував самогубця

Капітан карного розшуку Анісімов врятував самогубцяЯк повідомили в СЗГ УМВС в Черкаській області , днями по лінії «102» надійшло повідомлення, що в одній із багатоповерхівок міста Черкаси чоловік намагається вистрибнути з вікна власної квартири. Оперативний черговий відразу направив слідчо-оперативну групу Соснівського райвідділу міліції на місце події. По приїзду за вказаною адресою, правоохоронці побачили, що на підвіконні п’ятого поверху сидить чоловік та погрожує вистрибнути.

Навколо будинку зібралось чимало людей, оточуючі намагалися вгамувати чоловіка, однак їхні вмовляння були марними. Працівники міліції зрозуміли, що не можна гаяти ні хвилини, адже в будь-який момент може статися непоправне. Міліціонери піднялися на п’ятий поверх. Двері до квартири були відчинені, тож всередину правоохоронці увійшли без проблем. Господар, який в той час знаходився у відчиненому вікні, не очікував появи у квартирі людей у погонах.

Він розгубився та почав кричати, що ще один крок в його бік і він стрибне вниз. В такій психологічно складній ситуації не розгубився оперуповноважений карного розшуку Соснівського райвідділу міліції капітан міліції Олександр Анісімов, який почав розмовляти з «самогубцем», намагаючись всіляко вплинути на чоловіка, щоб той не скоїв необдуманого кроку, пояснював, що самогубство не є виходом із ситуації і не потрібно позбавляти себе можливості жити. Однак власник квартири продовжував стояти на своєму. Зважаючи на ситуацію, щоб заспокоїти чоловіка, міліціонери покинули квартиру, там залишився лише Олександр Анісімов, який продовжував спілкуватись з розлюченим господарем. Після тривалих переговорів, працівникові міліції все ж таки вдалося розговорити чоловіка. Той на хвилинку забув про задумане і зліз із підвіконня – цього моменту і чекав міліціонер. Він швидким рухом схопив чоловіка і відштовхнув подалі від вікна. Тим часом до квартири прибули медики, яких завбачливо викликали співробітники міліції. Вони надали чоловікові медичну допомогу та заспокоїли його. Після чого «самогубця» було доставлено в Соснівський райвідділ для з'ясування причин того, що могло підштовхнути його до такого фатального кроку.
24.09.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter