Страйк:через невиплату зарплати дорожники Сміли перекрили трасу Київ-Знам'янка

Страйк:через невиплату зарплати дорожники Сміли перекрили трасу Київ-Знам'янкаРобітники дорожньої служби міста Сміла повстали проти керівництва, бо ті уже третій місяць не виплачують їм заробітної плати. Мовляв, з Києва не надходять кошти. Щоб повернути зароблені гроші, дорожники вирішили страйкувати. 198-й кілометр траси Київ-Знам'янка перекрили. Через це на дорозі утворився величезний затор.
Були розкладені дорожні конуси та техніка - Смілянська філія Черкаського облавтодору перекрила трасу обласного значення. Страйкарі вважають, що це - єдиний спосіб повернути зарплату за останні 3 місяці, розповіли в сюжеті ТСН.
Щоб повернути зароблені гроші, дорожники неодноразово звертались до свого керівництва. Там пояснюють - грошей не дають з Києва. Головбух Любов Коваль розповідає: "Немає фінансування з Києва, так нам пояснюють, не поступають гроші в службу, а служба не перечислює облавтодору, облаватодор не перечислює філіям, і це не тільки в нас". Поки ми звертались в усі інстанції, в Черкаському облавтодорі повідомили, що заробітна плата незабаром надійде до робітників. Щоправда, тільки за липень. Цього разу акція з перекривання шосе тривала всього 10 хвилин. Але люди запевняють, якщо їхні вимоги не задовольнять, перекриють дорогу знову і надовго.
19.09.2012 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter