На Черкащині створять батальйон територіальної оборони, який підпорядковуватиметься Ткаченку

На Черкащині створять батальйон територіальної оборони, який підпорядковуватиметься Ткаченку Упродовж цього місяця в Черкаській області створять батальйон територіальної оборони. Подібні батальйони вже працюють у 7-ми регіонах країни. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Чисельність цього підрозділу сягатиме більше 400-т осіб, а його основним завданням стане посилення охорони стратегічних об’єктів області та забезпечення діяльності органів державної влади (у тому числі й проведення виборів).

– У цьому батальйоні служитимуть люди віком від 19-ти до 45-ти років. Він буде створений з числа патріотів, які небайдужі до всіх тих подій, що відбуваються в країні, й мужньо нестимуть з метою захисту нашої області – підкреслив Юрій Олегович.

Повноваження щодо створення таких формувань покладені на обласний військовий комісаріат, а підпорядковуватимуться вони, безпосередньо, голові облдержадміністрації.

Фінансуватиметься така структура, за словами очільника області, за рахунок субвенції з державного бюджету, спонсорських коштів. Окрім того, на розгляд найближчої сесії обласної ради буде винесена відповідна программа для створення та фінансування цієї структури.
05.05.2014 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter