Замість обіцяних "70-80" тролейбусів у Черкасах планують придбати вже 15-ть

Замість обіцяних "70-80" тролейбусів у Черкасах планують придбати вже 15-ть Департамент житлово-комунального комплексу подав до тендерного комітету заявку на придбання нових тролейбусів. Нагадаємо, що у міському бюджеті на цей рік передбачено 30 млн. грн. на оновлення рухомого складу КП «Черкасиелектротранс». Тендер має відбутися вже у червні, а тролейбуси очікують протягом року. Загалом у мерії планують оновити тролейбусний парк на 15 новеньких «рогатих».
За словами начальника управління вуличної інфраструктури та транспорту Віталія Дядченка, готуючи заявку на тендер, були враховані побажання черкасців, які були висловлені під час громадського обговорення, що два тижні тому проводилося на Соборній площі Черкас, а також спеціалістів КП «Черкасиелектротранс».
— У тендерних вимогах ми передбачили, щоб був транспорт з низькою підлогою, великою пасажиромісткістю – не менше 100 осіб, навантажувачами, за допомогою яких у тролейбус можуть потрапити інваліди-візочники. У транспорті мають бути передбачені місця для людей з особливими потребами, обладнані ременями безпеки та кнопками для сповіщення. Також нові тролейбуси мають бути оснащені інформаційними табло, через які сповіщатимуть про зупинки, системами обігріву та кондиціонування. В обов’язковому порядку тролейбуси мають бути пристосовані для запровадження системи електронного квитка, мати GPS і можливість для встановлення валідаторів – пристроїв, що «зчитують» інформацію з єдиного квитка, - розповів Віталій Дядченко.
Він також зазначив, що обов’язковою умовою є гарантійні зобов’язання – два роки подальшої експлуатації транспорту або 100 км пробігу. Гарантія на передню ось – 5 років. Також мерія висуває умову, щоб усі комплектуючі були європейського виробника.

Від Провінції: нагадаємо, як змінювалася кількість тролейбусів, які збиралися закупляти Черкаси, в обрахунку міського голови Черкас Сергія Одарича: спочатку 70-80, потім 30-40. Тепер 15-ть…Дай Боже, щоб придбали хоча б 5-ть.
19.04.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter