Пашинський: Якщо за кілька годин у Черкасах не звільнять людей, то це зробить народ

За інформацією zik, якщо упродовж кількох найближчих годин влада не звільнить затриманих у Черкасах активістів, то це зробить український народ.
Про це під час брифінгу у Будинку профспілок заявив заступник керівника штабу національного опору, нардеп Сергій Пашинський.
Зі слів Пашинського, лише офіційна статистика МВС свідчить, у Києві за ґратами перебувають 118 активістів,, у Черкасах – 58. «Їх затримували всупереч нормам закону», – заявив Пашинський.
Нардеп нагадав, що в Адміністрації президента пообіцяли сьогодні «розпочати звільняти заручників». Отож він попередив керівництво держави та черкаського губернатора Сергія Тулуба, що для виконання власної обіцянки у них лишилося кілька годин.
У протилежному випадку це зробить український народ. Зі слів Пашинського, в цей момент формується величезна колона Автомайдану та черкаських активістів, які попрямують до Черкас. Він зазначив, що в цьому місті до них долучаться декілька тисяч місцевих жителів. Водночас Пашинський підкреслив, що «наполягати на звільнені заручників будуть винятково мирно».
26.01.2014 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter