Опора: Міжнародним спостерігачам з Канади погрожували розбити камеру в офісі Черкаської обласної організації Партії Регіонів

До Громадянської мережі Опора сьогодні близько 14.00 звернулись міжнародні спостерігачі з Mission Canada. Їм погрожували розправою за те, що вони виконували функції спостереження.
Одна з голів ДВК в місті Черкаси повідомила міжнародних спостерігачів, що в Центрі підвищення кваліфікації держслубовців (тут же знаходиться й офіс обласної організації Партії регіонів) на вулиці Байди Вишневецького, 17 викликають членів ДВК і проводять якийсь тренінг. Спостерігачі прибули за вказаною адресою і побачили в холі близько 200 чоловік різного віку та статі, яких викликали по кілька осіб в кабінети по черзі, називаючи номери. Вони заходили і виходили через певний час, потім викликали наступних.
Коли канадські спостерігачі увімкнули фотоапарат і це помітили в будівлі, їм сказали піти звідти. На що спостерігачі зауважили, що це частина виборчого процесу і за законом України міжнародні спостерігачі мають право перебувати і фіксувати – ЗУ «Про вибори народних депутатів України»ст. 79 п.6. Офіційний спостерігач від іноземної держави, міжнародної організації має право: 1) бути присутнім на зустрічах кандидатів у депутати, уповноважених осіб партій з виборцями, на передвиборних зборах, мітингах, засіданнях виборчих комісій.
Спостерігачам знову сказали забратися геть і погрожували розбити фотокамеру, якщо вони не підуть.
Спостерігачі «Опори» прибули до будівлі «Політпросвіт» і побачили там багато автівок та людей.
14.12.2013 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter