Навчальний рік на Черкащині розпочнеться в звичайному режимі

На даний час Черкащина перебуває в «зеленій» епідеміологічній зоні. Як інформують у Черкаській ОДА, розпочинати навчальний рік в області планують у звичайному режимі. Однак існують різні варіанти навчання.
Навчальний рік на Черкащині розпочнеться в звичайному режимі
фото Черкаської ОДА

Начальниця відділу дошкільної і загальної середньої освіти Управління освіти і науки Черкаської ОДА Людмила Гордуновська розповіла, що МОН України рекомендує три варіанти початку навчального року.

1.Низький рівень захворюваності, «зелений» рівень епідемічної небезпеки. Дозволено відвідувати заклади освіти у звичайному (очному) режимі.

2.Середній рівень захворюваності, «жовтий» і «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки. Дозволено відвідувати заклади освіти у звичайному режимі. Може бути «змішане» навчання.

3.Високий рівень захворюваності, «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Відвідувати навчальні заклади заборонено, крім закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів середньої освіти.

Освітній процес відбуватиметься в різний спосіб. Початкова школа – очне або «змішане» навчання. Базова та профільна середня освіта – дистанційно.

Денис Сирцов

Провінція
31.08.2021 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter