В Іваньківській громаді кожному випускнику 11 класу подарували 5 тисяч гривень

В Іваньківській громаді кожному випускнику 11 класу подарували 5 тисяч гривеньУ Іваньківській громаді кожному випускнику 11 класу подарували 5 тисяч гривень. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

- Банківську картку із 5000 на рахунку отримали всі випускники 11 класів. Випускникам 9 класів, що не продовжуватимуть навчання у школі, ми подарували по 1 тисячі гривень, - розповіла голова Іваньківської ОТГ Леся Поліщук. – Одразу після створення громади ми дарували випускникам флешки, торік - по тисячі гривень, цьогоріч змогли зробити більший подарунок. І плануємо зробити це хорошою традицією нашої громади. У нас було 29 випускників 11 класу та 5 випускників 9 класу, і ми хотіли, аби ці діти знали, як ми їх цінуємо і як громада готова їх підтримати.

Як повідомила начальник відділу освіти Іваньківської сільської ради Майя Царук, сьогодні громада працює над впровадженням почесних стипендій громади для обдарованих дітей, переможців та призерів різноманітних конкурсів та олімпіад. У числі останніх досягнень талановитих дітей громади – призове місце Всеукраїнського рівня у конкурсі "Відун" Всеукраїнської гри “Джура”, «срібна» перемога учня Андрія Дубини на Міжнародній олімпіаді з географії у Іспанії, п’ять учнів-Президентських стипендіатів та, загалом - статус Іваньківської школи як інноваційної (єдиної такої у районі).
11.08.2020 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter