У бюджеті Черкас передбачили кошти на фінансування "Нової української школи"

У бюджеті Черкас передбачили кошти на фінансування "Нової української школи"Виконавчий комітет Черкаської міської ради під час сьогоднішнього засідання проголосував за зміни до бюджету, завдяки яким стало можливим співфінансування для програми «Нова українська школа». Про це інформують у міськраді Черкас.

«Після затвердження цього рішення депутатами на сесії міська влада зможе закуповувати меблі, парти, дидактичні матеріали для проведення навчального процесу для перших класів. За умовами співфінансування держава виділяє близько 5 млн.грн., 3 млн.грн.виділяє місто Черкаси», - пояснив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Близько трьох тисяч дітей з першого вересня мають сісти за шкільні парти. На ринку зараз настільки великий попит парт, що виробники не встигають їх виробляти. Можливо, на 1 вересня ми можемо не встигнути їх поставити, але, як тільки вони будуть в наявності, ми їх спробуємо закупити», - говорить директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.
24.07.2020 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter